Najväčšie slabosti žien: Akým mužom nevieme odolať?

slabosti
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zamysleli ste sa niekedy nad tým aké sú najväčšie slabosti žien? Že vraj sú to žily na mužských rukách. Ok, pre tínedžerky asi áno. Ale aké slabosti majú ženy nad 18+?

Ženské slabosti pri mužoch:

1. Gentlemanstvo

Byť gavalierom nikdy nevyjde z módy. Napriek tomu, že dnes ho už nevídať ako kedysi, nerezignujte. Správajte sa ako dáma a nechajte mužom priestor, aby vám dokázali, že sú praví gentlemani. V konečnom dôsledku je to win-win situácia.

2. Humor

Poznáte človeka, ktorý sa nerád smeje? Ani my nie! Preto sa obklopujte veselými, nie zatrpknutými a toxickými ľuďmi. Táto energia sa prenesie aj na vás a budete oveľa spokojnejšia.

3. Zodpovednosť a spoľahlivosť

Skvelý pocit, ak sa na svojho muža dokážete spoľahnúť aj v ťažkých životných situáciách, či už po emocionálnej stránke  alebo finančne. Pohodlie a spokojnosť rodiny je pre takéhoto muža veľmi dôležitá. Preto mu dajte pocítiť svoju vďačnosť a on sa starať určite neprestane.

4. Pozornosť

Veľmi dôležitá vlastnosť. Či už je pozorný v bežnom živote, keď na vás vidí, že nie ste ok a snaží sa vám vylepšiť náladu, alebo je pozorným milencom a nemyslí na svoje potreby, ale v prvom rade sa snaží uspokojiť tie vaše. Nenechajte si ho ujsť. A venujte mu na oplátku rovnakú pozornosť.

Ostatné ženské slabosti: 

Na záver niečo trocha z iného súdka, no určite nám dáte za pravdu, že aj taká márnomyseľnosť sa dá považovať za ženskú slabosť. Poznáme to všetky. Niektoré z nás viac, iné menej. Žiadna však neodolá možnosti obohatiť svoj šatník čo i len novou spodnou bielizňou, šatkou alebo novým produktom do svojej kozmetickej taštičky. Rúž v odtieni, ktorých máme už 3 a ďalších 7 je podobných? No a čo, veď to bolo v akcii!

A čo taká čokoláda? Ráno na zvládnutie náročného dňa, po obede ako sladká bodka alebo na večer, lebo po náročnom dni si predsa zaslúžite odmenu…

Je dôležité určiť si hranice, aby vaše chúťky nepresiahli extrém, a aby sa z vašej vášne nakupovať či pochutnávať si na sladkostiach nestala posadnutosť. V každom prípade, neodopierajte si to, na čo máte chuť. Žijete len raz!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok3 typy žien vo vzťahu: Ženy, do ktorej skupiny patríte vy?
Ďalší článokMódne tipy na leto 2018: Môžeme sa tešiť na topy, kvety či pásiky!
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.