Tri signály, podľa ktorých spoznáte, že sa chce s vami rozísť!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Už sa vám niekedy stalo, že ste pozreli na telefón, ktorý už druhý deň zíval prázdnotou a na displeji stále neblikala žiadna SMS správa? A to v prípade, že patríte k tým zadaným? Kašle na vás priateľ ako na 50 percentnú zľavu kabeliek? Môže to signalizovať blížiaci sa rozchod!

Prestal hovoriť, že vás ľúbi!                     

Spomínate si na ten moment, kedy ste počuli od vášho drahého, že vás ľúbi? Ak nie, zbystrite pozornosť. Nie je správne, aby vám partner každý deň hovoril ako vás miluje, ale zároveň nie je správne, aby vám to nepovedal, čo je rok dlhý. Možno od neho dennodenne počúvate, že miluje vaše chlebíky alebo zbožňuje ako dobre viete uvariť kávu, ale so slovami „ľúbim ťa“ skončil v čase, keď skončila studená vojna. Uvedomte si, že nie ste vlak, na ktorý niekto nasadne a bude sa v ňom viesť aj bez lístka. Skôr či neskôr ho môže takáto bezplatná jazda omrzieť a prestúpi na inú linku.

Kašle na vás?

Už ste sa niekdy vžili do roly osoby, ktorá stroskotala na opustenom ostrove a potrebovali ste byť sama? Žiadna Wifi, telefón či kontakt s okolitým svetom? A partner vás nevidel, nerozprával sa s vami a ani len nenapísal jednu správu? Kašle na vás ako vy na to, že v televízií dávajú priamy prenos Zlatej lopty? Pozor, dámy, možno to je signál, že mu nechýbate a nepotrebuje vás.

Netrávi s vami čas, aj keď môže?

Poznáte ten pocit, kedy vám aj 90 percentná zľava na oblečenie nezdvihne tlak a neprinúti vás vstúpiť do obchodu? Zažili ste stav keď ste chceli byť radšej v agónií ako s vašim partnerom? Skúste si predstaviť, že práve po takomto stave túži váš partner. Vyhýba sa vám? Trávi všetok čas s kamarátmi, na zápasoch, tréningoch alebo pri hernej konzole? Vám sa ozve raz za rok, len aby to nevyzeralo, že si nespomenie? Nediskutuje s vami o žiadnom probléme a stále sa tvári, že je všetko v úplnom poriadku? Používa slová ako nerieš, nechaj tak alebo nepreháňaj?  Robí to aj, keď na zem prišla apokalypsa a vy ho na ňu upozorňujete, no on vám zanovito tvrdí, že jeho to nerozhádže a nič to nie je?

Pravdou je, že k vám partner len nie je úprimný. Veď koho by nerozhodilo desať rán egyptských? Všetko toto sú teda jasné známky, že prestávate byť pre partnera „azylový dom“ a skôr či neskôr príde game over.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokČo si muži na ženách všimnú ako prvé? Možno budete prekvapené
Ďalší článokNa zázraky máme nos: Emotívne príbehy, ktoré rozplakali aj známu herečku
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.