Čo si muži na ženách všimnú ako prvé? Možno budete prekvapené

muži
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Čaro prvého rande a s ním aj úplne prvého dojmu je nezameniteľné. Hovorí sa, že žena si na mužovi všimne najprv oči. Na ktoré miesta však zablúdi ako prvý mužský pohľad? Ak si myslíte, že muži sa pozerajú iba na prsia a zadok, ste na veľkom omyle. Viete, čo si muži na ženách všimnú najprv? 

Tvár

Či už ste štíhla, pri tele, vysoká alebo nízka, muži si ako prvé všímajú vašu tvár. Od nej sa totižto odvíja ich ďalší záujem o nadviazanie kontaktu s vami. Prvoradými sú oči, vďaka ktorým dokážu zistiť, aká je žena v skutočnosti a či má vôbec zmysel začínať si s ňou. Pohľad ženy by mal byť podľa nich plný nežnosti, ale aj zdravého sebavedomia, dobrosrdečnosti a chuti do života.

Pery

Hovorí sa: „Usmievaj sa, lebo nikdy nevieš, kto sa zamiluje do tvojho úsmevu.” Pery sú vášnivou súčasťou tváre, ktorú majú muži chuť pobozkať. Sú žiarivým slnkom, ktoré dokáže rozjasniť aj upršaný deň, pretože sa dokážu smiať. Muži vaše pery jednoducho milujú.

Zadok

Dnes sa už veľmi nenosí byť až nezdravo štíhlou, do popredia vystupujú ženy typu „krv a mlieko“. S nimi aj trend mať pevný a guľatý zadok. Možno neuveríte, ale mužov viac zaujmú ženy s práve takýmto typom zadku, než ploché krásavice.

Dekolt

Ak si myslíte, že vám muži doslova čumia na prsia iba zo sexuálneho hľadiska, nie je to pravda. Vaše poprsie ich priťahuje aj kvôli tomu, že je symbolom ženskosti a materstva.

Oblečenie

Mužov na prvý pohľad móda veľmi nezaujíma, no na to, čo máte oblečené a ako to na nich pôsobí si predsa len treba dať pozor. Určite ich neohúrite vulgárnym či vyzývavým outfitom. Mužom stačí elegancia a jednoduchosť, ktorá podtrhne vašu ženskosť. A to nemusíte mať ani odhalené celé nohy či hlboký výstrih, pretože  muži radi fantazírujú o tom, čo sa skrýva pod šatami.

Foto: unsplash.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokDaj každému dňu šancu
Ďalší článokTri signály, podľa ktorých spoznáte, že sa chce s vami rozísť!
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.