Túžite byť ženou, pre ktorú by muž dokázal„vraždiť“?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ako byť ženou, ktorú by muž nevymenil ani za podpis Ronalda? Existujú jednoduché rady, ktoré vám zaručia partnerovu oddanosť, obdiv a úctu. Chcete, aby po vás partner túžil ako po pohári vody, v prípade že by umieral od smädu? Som si istá, že áno. Držte sa týchto rád a môžete si ísť objednať spoločné hrobové miesto aj na tridsať rokov vopred.

Musíte byť žena s dôvtipom

Ste rozvážna, bystrá a zároveň nadpriemerne inteligentná? Ak nie, nevadí. Stačí vám používať dôvtip, ktorý vás vyseká aj z najproblémovejších situácií. Nie každý musí byť inteligentný alebo rozvážny. Ak chcete však u partnera vyvolať obdiv, naučte sa byť rozvážnou. Hysterické ženy, ktoré pri každom probléme vyskakujú ako klokan vyšli z módy. Dámy, ktoré konajú triezvo, rozvážne a rozumne sú teraz neoceniteľné.

Premieňajte svoj hnev na „prach“

Poznáte ten pocit, keď túžite niekomu vypichnúť oko vidličkou alebo si nasypať do hrdla všetky prášky na upokojenie, ktoré máte po ruke? Už sa vám stalo, že vás niekto rozhneval a z nosa vám vystrelila para ako namosúrenému býkovi? Skúste sa na chvíľu teleportovať do býčieho tela a predstaviť si ako odstrašujúco v jeho koži vyzeráte. Nie je váš sexy postoj a vášnivý výraz preč? Nezatienil hnev váš krásny mejkap alebo novú blúzku? Určite áno. Pokúste sa rozdrviť hnev na prach a rozsypte ho na zem, nie na ostatných. Partnera tým zaručene ohúrite. Časom ho tak inšpirujete, že bude túžiť byť s vami, len aby sa naučil správať tak úžasne ako vy sama.

Žena s humorom je ako „zlatý grál“

Nosíte vážny výraz a usmejete sa iba, keď vás niekto nadroguje? Správate sa akoby ste držali smútok alebo vám nervy pri perách vypovedali službu? Uvedomte si, že žena, ktorá nesmrdí humorom je ako vyhasnutá pec v zime. Ak chcete byť pre muža neodolateľná a jedinečná, začnite trénovať úsmev a odľahčite svoje ja od vážnosti. Naučte sa meniť svoju zlú náladu na dobrú. Humor je tým správnym liekom, ktorým sa môžete vyliečiť a zároveň inšpirovať okolie. Ak budete žena, ktorá muža rozosmeje len jediným pohľadom ste „zlatý grál“. Verte tomu, že pre takú ženu by každý muž dokázal naozaj „vraždiť“.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTip na knihu: Kto skrotí Kláru
Ďalší článokChcete schudnúť? Poradíme vám spôsob, akým to dokážete
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.