Najbizarnejšie novoročné predsavzatia! Aké si dávate vy?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nový rok je tu a s ním aj nové predsavzatia. A aj keď sú niektoré z nich úplne bežné, ako napríklad začať cvičiť alebo prestať fajčiť, nájdu sa aj dosť bizarné. Či už je to predsavzatie začať jesť iba zeleninu v zelenom odtieni, alebo sa rozhodnúť komunikovať iba pomocou pantomímy. Tieto sú skutočne šialené a možno aj trochu zábavné. Ale kto vie, možno práve oni nám pomôžu zlepšiť život a dosiahnuť vytúžené ciele.

Novoročné predsavzatia sú tradíciou, ktorou sa snažíme zlepšiť naše životy a dosiahnuť ciele, na ktoré sa celý rok tešíme. Niektoré sú však také bizarné, že sa im ťažko verí.

Tu je zoznam niekoľkých z najbizarnejších novoročných predsavzatí, o ktorých sme kedy počuli:

  1. „Začnem jesť len zeleninu zeleného odtieňa.“ Možno sa vám to nezdá ako veľmi bizarné predsavzatie, ale je to v skutočnosti dosť ťažké. Zelenina v zelenom odtieni zahŕňa zelené fazuľky, avokádo, kapustu a mnoho ďalších druhov.
  2. „Začnem nosiť len oblečenie v jednej farbe.“ Niektorí ľudia sa rozhodnú pre tento krok, aby sa vymanili z módnej rutiny a vyskúšali niečo nové. Avšak nosiť len oblečenie v jednej farbe môže byť naozaj náročné, najmä ak sa rozhodnete pre neobvyklú farbu ako napríklad žltú alebo fialovú.
  3. „Začnem žiť ako hmyz.“ Toto predsavzatie by mohlo zahŕňať jedenie len rastlinného pôvodu, žitie v hniezde alebo dokonca používanie nožičiek miesto rúk. Je ťažké si predstaviť, že by niekto mohol žiť takýmto spôsobom dlhodobo, ale kto vie, možno niekto skutočne vyskúša tento životný štýl.
  4. „Začnem žiť bez elektroniky.“ Sú ľudia, ktorí sa rozhodnú pre tento krok z dôvodu zníženia stresu alebo pre lepšie využitie svojho času. Avšak žiť bez elektroniky môže byť naozaj ťažké, pretože sme takí závislí na našich mobilných telefónoch, že je to priam nemožné.
  1. „Začnem jesť len jedlo, ktoré som si sám vypestoval.“ Tento druh novoročného predsavzatia by mohol pomôcť ľuďom zlepšiť svoje zdravie a uvedomiť si, odkiaľ pochádza jedlo, ktoré jedia. Avšak, ak nemáte vlastnú záhradu alebo nemáte dostatok času na pestovanie vlastného jedla, môže byť ťažké dodržať ho.
  2. „Začnem komunikovať iba pomocou pantomímy.“ Toto predsavzatie by mohlo byť zábavné, ale tiež veľmi náročné. Museli by ste sa naučiť vyjadrovať svoje myšlienky iba pomocou pohybov tela a tváre, čo môže byť ťažké, najmä keď sa snažíte vyjadriť komplikovanejšie myšlienky alebo emócie.

Aj keď sú tieto predsavzatia dosť bizarné, je dôležité si uvedomiť, že každý má právo na svoje vlastné predsavzatia a ciele. Dôležité je, aby sme sa snažili zlepšovať sami seba a svoj život a aby sme sa nebáli vyskúšať nové veci. Aj keď sa nám môžu zdať niektoré predsavzatia bizarné, môžu nám pomôcť lepšie pochopiť seba a svoj život.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článok5 tipov pre úspešné dodržiavanie novoročných predsavzatí
Ďalší článokVražda na palube lietadla. Vyrieši ju Hercule Poirot?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.