Krimi dráma Joker príde do kín už túto jeseň a predstaví zrod známeho zloducha

Joker 2019
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ako sa z neúspešného komika stane masový vrah? 3. októbra 2019 príde do našich kín snímka Joker (réžia: Todd Phillips), ktorá sleduje zrod známeho komiksového zločinca. Prvá ukážka naznačuje, že známy herec Joaquin Phoenix bol pre úlohu skvelou voľbou.

Jeho vlastný príbeh sme na plátne zatiaľ nevideli. Postava Jokera bola súčasťou viacerých filmov a vrásky narobila mnohým hrdinom, na čele s Batmanom, pre ktorého je neslávne známy vtipkár úhlavným nepriateľom. Na jeseň uvidíme, čo doviedlo Arthura Flecka na cestu zločinu. Prvý teaser filmu napovedá, že za jeho zmenou bude znechutenie pomermi, ktoré v legendárnom meste Gotham nastali. Namiesto toho, aby sa nad nimi trápil, rozhodne sa Arthur nahodiť šťastnú tvár…

Okrem Joaquina Phoenixa, známeho z filmov Gladiátor či Walk the Line, sa vo filme objavia viaceré známe tváre – Robert De Niro (Taxikár, Zúriaci býk, Jeho foter, to je lotor!), Zazie Smith (Deadpool) či Frances Conroy (American Horror Story). Réžie sa zhostil ostrieľaný Todd Phillips, ktorý v temnej komiksovej adaptácii, paradoxne, zúročí dlhoročné skúsenosti z oblasti komédie. Na svojom konte má tri filmy série Vo štvorici po opici, kriminálnym žánrom komédiu okorenil v nedávnej snímke Vojnoví psi. Film Joker do slovenských kín prinesie distribučná spoločnosť Continental film.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokTu je sedem dôkazov, že ťa skutočne miluje
Ďalší článokČo sa deje s vaším telom, keď dlho nemáte sex? Budete nemilo prekvapené
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.