Koliba Kamzík: Náš tip na útulné a cenovo dostupné ubytovanie v Tatrách   

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V nedávnom období sme mali príležitosť navštíviť jedno z najútulnejších a cenovo dostupných ubytovaní v nádhernej lokalite Vysokých Tatier – Kolibu Kamzík. Táto turisticko-rekreačná osada, nachádzajúca sa v srdci Starého Smokovca, nás nadchla svojou pohostinnosťou a širokým výberom atrakcií, ktoré ponúka návštevníkom.

Jednou z hlavných výhod Koliby Kamzík je jej strategická poloha. Starý Smokovec je najstaršou tatranskou turistickou osadou a je to ideálne miesto na začiatok tatranskej dovolenky. Prechádzky po okolí vám umožnia objaviť nádhernú prírodu, horské potoky a pôsobivé panorámy. A po dni strávenom v Tatrách vás bude tešiť, že sa môžete vrátiť do útulného prostredia Koliby Kamzík.

Ubytovanie v Kolibe Kamzík je skutočne pohodlné. Hostia majú na výber z rôznych typov apartmánov a štúdií pre dvoch až štyroch ľudí. Každé ubytovacie zariadenie má vlastné sociálne zariadenie, kuchynský kút, televízor a bezplatné internetové pripojenie. To nám umožnilo cítiť sa ako doma, a to aj v prostredí takého nádherného a odľahlého miesta.

Raňajky v cene pobytu

Jedným z príjemných prekvapení pre ubytovaných hostí boli raňajky, ktoré boli zahrnuté v cene pobytu. Raňajky boli podávané formou bufetu priamo v tradične ladených reštauračných priestoroch Koliby Kamzík. Ponuka jedál bola pestrofarebná a zahŕňala tradičné špeciality, ktoré nám poskytli skutočný zážitok z miestnej kuchyne. Raňajky sme si vychutnali v príjemnom interiéri. Okrem toho sa hostia mohli usadiť aj vo vonkajšom posedení.

Okrem ubytovania a reštauračných služieb nás nadchli aj služby Koliby Kamzík. Recepcia poskytovala aj možnosť zapožičania si bicyklov. A čo je najlepšie, parkovanie bolo zadarmo priamo v centre Starého Smokovca, čo nám ušetrilo starosti s hľadaním parkovacieho miesta.

Celkovo sme sa tu cítili vítaní a dobre prijatí. Personál bol priateľský, ochotný a vždy nám ochotne poradil s tým, čo sme potrebovali.

Ak hľadáte miesto na oddych a zároveň chcete mať všetky dôležité atrakcie v dosahu, vrelo odporúčame. Nádherné prostredie, pohodlné ubytovanie, chutné jedlo a skvelá poloha – to všetko robí z tejto koliby ideálne miesto na strávenie dovolenky v Tatrách. My sme boli s návštevou nadmieru spokojní, a dúfame, že aj vy sa tu budete cítiť rovnako dobre.

Koliba Kamzík patrí pod spoločnosť APLEND

APLEND je renomovanou spoločnosťou zaoberajúcou sa poskytovaním ubytovacích zariadení, dovolenkových apartmánov, chát a reštaurácií vo Vysokých Tatrách. APLEND sa etabloval ako jedno z popredných mien v tejto oblasti a získal si renomé pre svoju vysokú kvalitu a prvotriedne služby, ktoré dlhodobo udržiava.

Získajte zľavy a benefity

Radi by sme vám dali do pozornosti aj vernostný systém MYAPLEND, ktorý má všetkým návštevníkom Tatier poskytnúť zľavy, benefity a výhody na atrakcie a zábavu v partnerských zariadeniach. Viac informácií nájdete na: www.myaplend.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokIdeálny čas na kúpu vianočného stromčeka? Ak ide o umelý, tak aj teraz v lete
Ďalší článokZačínate s aromaterapiou? Aké typy aroma difuzérov poznáme?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.