Jednou nohou v base: Talianska komédia o právnikoch žijúcich na hrane zákona

Jednou nohou v base
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Bláznivá komédia o právnikovi, ktorý je pre vlastný úspech schopný čohokoľvek. Korupcia, rodinkárstvo, prepojenia s mafiou a premúdrelí právnici, ktorí sa tvária, že všetko je v absolútnom poriadku… Nie, to nie je len dnešné Slovensko, ale aj nová talianska komédia Jednou nohou v base, ktorá do slovenských kín dorazila 28. marca. Pozrite si trailer filmu, v ktorom je ambiciózny právnik schopný pre vlastný úspech spraviť čokoľvek.

Mladý právnik Antonio sníva o tom, že sa stane spoločníkom vo vychytenej firme svojho profesora Salvatoreho. Ten je však známy egoista a tyran, a tak sa Antonio stáva jeho asistentom, osobným šoférom či kuchárom. Keď konečne dostane vytúženú ponuku stať sa spoločníkom, má to jeden háčik – musí si vziať Isabel, milenku jeho mentora, ktorá potrebuje získať občianstvo. Dobromyseľný Antonio prijíma… a ocitá sa v kolotoči problémov, ktorý sa len tak nezastaví.

Novinka Jednou nohou v base (orig. Il Tuttofare) je režijným debutom ostrieľaného komediálneho scenáristu Valeria Attanasia, ktorí napísal talianske kinohity ako Profesori zločinu či Soľ života. „Tento film je satirou o ťažkostiach prežitia, ktoré všetci poznáme, je to príbeh o zápase bohatých proti chudobným, ctižiadostivosti proti privilégiám, ktoré väčšinou aj tak zvíťazia, hovorí taliansky filmár, ktorý do filmu obsadil viaceré talianske hviezdy. V hlavnej úlohe profesora Salvatoreho sa predstaví známy Sergio Castellito, ktorého si môžete pamätať napríklad z filmu Narnia: Princ Kaspian. Ako mladík Antonio mu sekunduje talentovaný Guglielmo Poggi. 

Bláznivá komédia Jednou nohou v base mala svoju slovenskú premiéru 28. marca. Na vaše plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAk sa prebudí: Kriminálny román o tajomstvách našich blízkych
Ďalší článokTieto kompilácie veselých zvierat vám zdvihnú náladu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.