Idete sa vydávať? Poradíme vám, na čo nesmiete zabudnúť

vydávať, svadba
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Plánujete sa vydávať? Aj vás už partner požiadal o ruku a od toho momentu nemyslíte na nič iné, len na to ako si pred oltárom poviete to čarovné slovíčko? Nebojte sa, nie ste v tom samy. Každá žena je celá bez seba, keď ju partner požiada o ruku, a to najmä vtedy, keď sa o tejto téme príliš nebavili.

Ak sa plánujete vydávať ešte tento rok, poradíme vám, na čo by ste nemali zabúdať. Chcete predsa, aby vaša svadba bola TOP, alebo nie?

Výber svadobných obrúčok

Hneď potom, ako vás partner požiada o ruku, si choďte prezrieť ponuky klenotníctiev a vyberte si svadobné obrúčky, ktoré vám budú vyhovovať najmä veľkosťou a štýlom. Vyberanie obchodu so svadobnými obrúčkami nebude až také jednoduché, ako si možno myslíte. Ak máte úzke prsty, s najväčšou pravdepodobnosťou vám budú musieť vyrobiť obrúčky priamo na mieru, čo určite nejaký čas potrvá. Neodkladajte preto výber svadobných obrúčok na neskôr. Nejaký čas bude trvať, kým si vyberiete obchod so šperkami a kým vám vyrobia prsteň podľa vašich požiadaviek.

Miesto, kde sa bude konať hostina

Určite už máte miesto, kde by ste chceli zorganizovať svadbu. Musíte však počítať s tým, že termíny sa najmä počas svadobnej sezóny – júl, august, september veľmi rýchlo plnia. Čím skôr si termín rezervujte, tým lepšie.

Pri výbere miesta si nechajte poradiť od kamarátok, ktoré sa už vydávali, poprípade obvolajte hotely a penzióny, ktoré vás na základe referencií na internete oslovili, či by vám vedeli zabezpečiť svadobnú hostinu. Ak ste z okolia Žiliny, odporúčame vám zorganizovať tradičnú svadbu v Žiline – konkrétne v Hoteli Galileo. Žilina je krásne mesto a má krásne historické jadro, ktoré vám navyše môže vytvoriť perfektnú kulisu na fotenie.

Starejší, hudobná kapela a kvalitný fotograf

Ak chcete perfektnú svadbu, na ktorú budú vaši hostia spomínať aj po niekoľkých rokoch, jednoznačne vám odporúčame zavolať si na svadbu starejšieho, ktorý vám vytvorí perfektnú zábavu aj vtedy, keď už budete mať pocit, že zábave je koniec.

Okrem toho si vyberajte kvalitného fotografa (najlepšie podľa referencií) a hudobnú kapelu. Opäť vám ich odporúčame zajednávať hneď na začiatku – najlepšie hneď po dohodnutí obradu v kostole.

Ak ste si z ponuky obrúčok vybrali obrúčky z bieleho zlata od popredných výrobcov šperkov, vybavte si všetko, čo sme vám vyššie v riadkoch popísali a uvidíte, že vaša svadba bude nezabudnuteľná.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokKnižný kompas odporúča novinku Táni Keleovej-Vasilkovej Mama
Ďalší článokAko si vyberať dovolenku z ponuky cestovných kancelárií?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.