Ešte nemáte vybratú letnú dovolenku? Pomôžeme vám pri výbere destinácie

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Leto sa nezadržateľne blíži, aj keď to tak vonku veľmi nevyzerá. Posledné dni nás trápilo chladné počasie a traja zamrznutí dokonca prišli v predstihu. Ak ale nechcete čakať s výberom letnej dovolenky, pomôžeme vám vybrať tú najlepšiu destináciu.

Preferujete rušnejšiu destináciu, alebo takú, ktorá je mimo rušných miest?

Pri výbere letnej dovolenky by ste mali zohľadňovať predovšetkým toto. Ak cestujete s malými deťmi, odporúčame vám vyberať skôr pokojnejšie destinácie a hotely baby friendly. Ak ale cestujete vo dvojici a máte radi zábavu, odporúčame skôr rušnejšie. Ak sa vám páči dovolenka na Rhodose, počítajte s tým, že tam nájdete aj také, aj také destinácie. Je dôležité zistiť si pri výbere hotela, kde sa nachádza a v popise si prečítať aké možnosti sú v okolí. Takto predídete zbytočným sklamaniam.

Aký spôsob stravovania uprednostníte?

Ak si plánujete vyberať letnú dovolenku pri mori, okrem destinácie si vyberajte aj spôsob stravovania. Ak rady cestujete autom, uprednostnite Chorvátsko alebo sever Talianska.

Ak uprednostňujete letnú dovolenku v Taliansku, odporúčame vám skôr polpenziu. Taliansko je krásna krajina, kde máte viaceré zaujímavé objekty, mestá a prírodné pamiatky, ktoré sa oplatí pozrieť, preto bude lepšie, ak vás obedy nebudú obmedzovať a budete si môcť vychutnať spoznávanie okolia vášho hotela a blízkeho mestečka. Samozrejme, all inclusive je najvýhodnejší. Niekedy však polpenzia bohato stačí.

Ako ďaleko sa bude hotel nachádzať od letiska?

Každý z nás nechce tráviť celý deň prevozom z letiska do hotela. Ak chcete byť čo najskôr po prílete na letisko pri svojom hoteli, pri výbere hotela a danej destinácie uprednostnite menšiu vzdialenosť k hotelu. Pri každej jednej ponuke je uvedená vzdialenosť hotela od letiska, preto ak nechcete precestovať celý prvý deň, nájdite si hotel, ktorý je blízko letiska.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAvokádo: Ako môžete zúžitkovať jeho kôstku?
Ďalší článokKatalógové projekty rodinných domov: Možnosť dostať sa k vlastnému bývaniu rýchlo a jednoducho
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.