Čo všetko si musíte zabezpečiť, ak sa chcete venovať turistike a domácemu cvičeniu?

venovať turistike
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vyzerá to tak, že toto leto strávime hlavne na Slovensku. Pre niekoho je to niečo nepredstaviteľné a akonáhle sa vyskytne možnosť, vycestuje do zahraničia. Treba si však uvedomiť, že aj na Slovensku máme krásne miesta, ktoré sa oplatí spoznávať. Naša krajina je známa najmä krásnymi pohoriami, ktoré ponúkajú krásne výhľady na okolitú prírodu.

Ak sa cez leto plánujete venovať turistike a neplánujete sa vzdať ani domáceho cvičenia, čo všetko by ste si mali zabezpečiť?

Legíny

Maximálne pohodlie pri športových aktivitách ako domáce cvičenie a turistika vám vedia zabezpečiť legíny. Legíny by nemali byť príliš tesné, ale zároveň by nemali byť ani príliš voľné. Kľúčovým bude pohodlný pocit, preto ak sa rozhodnete objednávať si legíny cez internet, okrem dôkladného zmerania mier je potrebné zistiť si ako je to s výmenou veľkosti a vrátením tovaru.

Uprednostňujte kvalitné značkové legíny vyrobené z bavlny a lycry. Syntetický materiál vyrobený z elastických vlákien rozhoduje o kvalite legín.

Na cvičenie odporúčame kupovať fitness legíny pre ženy a na turistiku oceníte legíny z elastického materiálu a ideálne so zvýšeným pásom.

Funkčné tričko

Pri výbere funkčného trička na športovanie a turistiku je potrebné zvážiť predovšetkým veľkosť, strih a hmotnosť. Pri športovaní a cvičení potrebujete priliehavé oblečenie, ktoré vás ale zároveň nesmie ťahať a škrtiť. Čo sa týka strihu, oblečenie by malo mať ideálne ploché švy. Švy vás nesmú tlačiť. Hmotnosť oblečenia/ materiálu je veľmi dôležitá najmä pri horolezectve.

Vynikajúcou značkou športového oblečenia je značka Nebbia. Nové Nebbia tričko využijete najmä pri domácom cvičení, ale môžete si ho pokojne vziať aj na turistiku.

Čo všetko by ste si mali zabezpečiť, ak sa chcete venovať turistike? Okrem legín a funkčného trička si kúpte funkčnú čelenku, nordic walking palice, dobrú pokrývku hlavy, vodoodpudivú a vetruodolnú ľahkú outdoorovú bundu, slnečné okuliare a šatku okolo krku.

Čo si ale máte kúpiť na cvičenie? Okrem legín a funkčného trička odporúčame kvalitnú protišmykovú posilňovaciu podložku, dobrý šejker, proteínový prášok, kettlebell, ale aj posilňovacie gumy na ruky, či nohy.

Zdroj obrázka:

Autor: NDAB Creativity  / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNemý svedok: Detektívny román od Agathy Christie
Ďalší článokUžitočné rady pre budúce nevesty, ktoré začínajú plánovať svadbu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.