Doplnky, ktoré skrášlia aj vašu domácnosť

doplnky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj vás láka kupovať neustále nové doplnky do domácnosti aj napriek tomu, že ich máte veľa a nemáte ich kam dávať? Každá žena chce, aby jej domácnosť bola tip-top a mnohé sa dokonca predbiehajú v tom, ktorá bude mať krajší odtieň a model obývacej steny, pričom domov netvoria materiálne veci, ale súdržnosť celej rodiny.

Týmito doplnkami však rozhodne nepohrdnite. Chcete vedieť ktorými? Neprestávajte čítať.

Farebné vankúšiky na sedačke a posteli 

Ak máte veľa vankúšikov, postačí, ak si kúpite nové obliečky na vankúše. Ak však nemáte, ale chceli by ste, odporúčame vám nakúpiť si vankúše v rôznych rozmeroch a takých farbách, ktoré budú dokonale ladiť s farbou steny. Ak máte bielu stenu, môžete si dovoliť experimentovať s farbami, ale pozor, vankúše musia spolu ladiť. Odporúčame kombinovať kaki zelenú s horčicovou farbou, poprípade tmavomodrú so zelenou. Takéto vankúše budú mimochodom ideálne aj ako darček.

Drôtené misky 

Ťažká ručná drotárska práca si zaslúži veľký obdiv. Ak ste si mysleli, že drôtené misky už nie sú IN, tak ste na veľkom omyle. Drotárska práca sa opäť rozmáha a predaj drôtených misiek / košíkov sa na slovenskom trhu ujal. Zaobstarajte si takúto nadčasovú krásu aj vy. Hodiť sa bude najmä do kuchyne, ale aj v obývačke si nájde svoje miesto.

Ľanové obrusy a krištáľové vázy 

Ak chcete niečo nové do kuchyne, okrem nového príborníka si môžete kúpiť obľúbené ľanové obrusy. Sú krásne, pripomenú vám detstvo a keď naň dáte krásnu krištáľovú vázu s kvetmi, váš stôl bude naozaj čarovný. Ľanové obrusy, behúne na stôl, ale aj nové vázy dodajú vašej kuchyni šmrnc. Hneď, ako otvoríte interiérové dvere do kuchyne, upútajú vašu pozornosť.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokNapíše si konečne vlastný príbeh?
Ďalší článokAko si spríjemniť materskú dovolenku?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.