Do kín mieri Labková patrola – jeden z najväčších detských hitov súčasnosti

V Adventure Bay sa schyľuje k veľkej udalosti. Neohrozená Labková patrola totiž zažije svoje najnovšie a špeciálne dobrodružstvo v kinách na veľkom plátne. Chlapec Ryder a jeho psí záchranársky tím predstavia výnimočné dlhé epizódy, v ktorých bude mať svoje miesto a dôležitú úlohu každý z členov skupiny a jeho zvláštne schopnosti.

Teda požiarnik Marshall, technik Rubble, policajt Chase, mechanik Rocky, vodný záchranár Zuma i letecká záchranárka Skye.

Labková patrola má vždy správny smer a vždy nájde riešenie. Nech sa stane čokoľvek, Ryder a labkový tím nakoniec vždy zachránia situáciu. Už žiadny plač a žiadna zlosť, Patrola má na všetko liek.

LABKOVÁ PATROLA

LABKOVÁ PATROLA MIERI DO KÍÍÍN!!! ☝️???? Už od 1. 8. si môžete pozrieť Rydera a labkový tím v ďalších nových dobrodružstvách a na veľkom plátne! ☝️??

Uverejnil používateľ Bontonfilm SK Streda 17. júla 2019

Labková patrola je jedným z najväčších detských hitov súčasnosti. A to nielen v televízii a na internete. Predajcovia hračiek, tričiek alebo školských pomôcok hlásia, že najväčší úspech majú práve veci s potlačou a motívom Labkovej patroly. A ak niečo milujú deti, majú to radi aj rodičia. Labkovú patrolu preto milujú všetci.

Labkovááá patrola. . .!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSprávna starostlivosť vám pomôže zbaviť sa strachu zo zubárov
Ďalší článokTipy, ako skrášliť okrasnú záhradu
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.