David F. Sandberg sa počas karantény doma nudil. S manželkou natočil krátky horor

David F. Sandberg
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ako trávite čas v karanténe vy? Každý ho využíva po svojom. Niekto luxuje koberce, perie, varí, vypeká, žehlí, umýva okná, začne po rokoch štrikovať a iní natáčajú mini horory. Jedným z nich je aj režisér, spisovateľ a animátor David F. Sandberg.

David F. Sandberg spolu s manželkou Lottou Losten natočil krátky animovaný film. Režisér filmov Annabelle 2: Zrodenie zla, Lights Out a Shazam! využil zaručené digitálne triky a vymakanú techniku. A ozaj, to všetko z domu! Naďalej tak ostáva v cviku a využíva aj tento čas naplno.

David F. Sandberg si pritom už párkrát zahral so svojou ženou vo svojich krátkometrážnych hororových filmoch. Práve nimi sa zviditeľnil na youtube a zožal veľký úspech. Krátka ukážka:

No teraz sa poďte báť na 2 minúty aj 58 sekúnd! Svoje dielo, ktoré autor vymyslel v čase pandémie nazval Shadowed a jeho hlavnou ideou je život tieňov z iného sveta.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokAko na krásne nechty? Vyvarujte sa týmto 5 chybám, ktoré sú ich tichými zabijakmi
Ďalší článokSkutočný príbeh: Kvôli izolácií sa chcem rozviesť
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.