Čo všetko vám môže ponúknuť špičková pergola?

pergola
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Aj keď pergoly u nás ešte ani zďaleka nie sú štandardnou výbavou terás rodinných domov, postupne ich čaro objavujú aj Slováci. Nepriamo k tomu pomohli aj obmedzenejšie možnosti cestovania na dovolenku kvôli pandemickým opatreniam.

Chcela by ste, aby mal váš dom ešte jednu izbu? Pergola vám toto želanie splní

Veľa ľudí nechcelo riskovať komplikácie po príchode zo zahraničia, či nákazu v preplnených dovolenkových destináciách u nás a tak si letnú dovolenku užili tam, kde je to najbezpečnejšie. Na vlastnej terase.


Ušetrené financie tak mnohí minuli práve na moderné pergoly. A zrejme sa nenájde človek, ktorý by toto rozhodnutie ľutoval. Pergola totižto dokáže z vašej terasy spraviť takpovediac ďalšiu izbu na bývanie naviac.

A v závislosti od vašej ochoty investovať môže byť pergola vybavená rôznymi technologickými vymoženosťami, ktoré majú spoločnú jednu vec. Sú určené na to, aby vám v maximálnej miere spríjemnili chvíle na vašej terase.

Hudba, svetlo a dokonca aj teplo počas chladnejších dní

Zvlášť bioklimatické hliníkové pergoly, ktoré sú naviac doplnené kompletným uzavretím v podobe screenových ZIP roliet, či bezrámového posuvného zasklenia, výrazným spôsobom predĺžia obdobie, ktoré môžete tráviť na vašej terase. A pre naozaj chladné dni môžete pergolu doplniť o infra ohrievače, takže vám zima rozhodne nebude.

Čo by ste ešte na terase chcela? Aha, svetlo. Samozrejme, posedenia na terase sa odohrávajú hlavne večer a slnko zapadá už podstatne skôr ako cez leto, takže integrované LED osvetlenie je nutnosťou, ak si nechcete svietiť sviečkami.

A aby bolo na vašej terase vždy veselo, nezabudnite ani na vinotéku… teda vlastne mysleli sme integrované bluetooth reproduktory, ktoré ozvučia vašu terasu aj bez otravných káblov (ale ani tá vinotéka nie je zlý nápad, i keď s pergolou má len málo spoločného). A pre maximálny komfort môže byť pergola vybavená senzormi na vietor, slnko, dážď a aj sneh.

Zdroj obrázka:

Autor: karelnoppe / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokLáske na intrigách nezáleží. Hriešne očarujúci
Ďalší článokNa toto nezabudnite, ak sa chystáte na jesennú turistiku
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.