Čím zaručene potešíte svojho milovaného

milovaného
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ak nájdeme partnera, s ktorým dokážeme existovať, ľúbiť ho a plánovať s ním budúcnosť, prirodzene sa ho snažíme rozmaznávať a strážiť si ho. Veľa žien ani len netuší, že prehnané dávanie darčekov má skôr opačný efekt.

Nemusíte hneď pri každej príležitosti kupovať bohato naplnený darčekový kôš pre muža. Stačia aj takéto maličkosti, o ktorých si napíšeme.

Úsmevom a dobrou náladou

Každý jeden muž si váži svoju partnerku. Prirodzenou odmenou, ktorou sa mu dokážeme odvďačiť , je úsmev a radosť, ktoré z nás vyžarujú. Samozrejme, niekedy sa kvôli pretrvávajúcim problémom nevieme usmievať. Keď sa ale cítite spokojne, dávajte to patrične najavo, pretože spokojná partnerka = spokojný partner.

Pekným spoločným výletom

Spoločné chvíle si v dnešnej dobe vážime oveľa viac. Sme zaťažené väčším množstvom povinností a pochopiteľne si každú voľnú spoločnú chvíľu užívame plnými dúškami. Niekedy muž nepotrebuje nič, len oddych s priateľkou. Preto mu buď na narodeniny, alebo len tak bezdôvodne – z lásky kúpte víkendový pobyt niekde v horách alebo pri vode. Uvidíte, je lepšie raz za čas podniknúť výlet vo dvojici, ako si kupovať materiálne veci. Napríklad v Žiline máte množstvo zaujímavostí, ktoré sa oplatí pozrieť. Neďaleko nájdete významné kúpele Rajecké Teplice a na skok to máte do Terchovej. Aj uprostred sezóny dokážete nájsť lacné ubytovanie v Žiline Treba len vedieť, kde hľadať.

Chvíľkou len pre seba

Okrem spoločných výletov ho môžete potešiť aj tým, že mu raz za čas umožníte vyraziť si do spoločnosti s kamarátmi. Nikdy nedržte muža nakrátko. Nevyplatilo by sa vám to. Každý jeden potrebuje priestor, potrebuje ísť s kamarátmi na pivo a pokecať si s niekým iným, ako s partnerkou. Aj keby ste mu chceli dať v danom momente pekne zabalený luxusný darčekový kôš a stráviť s ním voľnú chvíľu, neťahajte zo spoločnosti od kamarátov. Radšej vyčkajte.

Dobrým jedlom

Láska ide cez žalúdok. Svojho milovaného partnera potešíte chutným a hlavne doma pripraveným jedlom. Tým, že každý z nás konzumuje obedy či večere v práci, domáce jedlo si o to viac vážime. A najmä muži, ktorí milujú domácu stravu. Nenechajte sa preto zahanbiť a pripravte mu naozaj chutné jedlo.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNa smrť od Jozefa Kariku v novom zberateľskom vydaní
Ďalší článokTrápi vás chrípka? Vyskúšajte tieto rady
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.