Chcete schudnúť? Poradíme vám spôsob, akým to dokážete

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte pneumatiky na bruchu, celulitídu na stehnách a veľký zadok? Aj vy by ste chceli schudnúť, lenže zatiaľ vám žiadna diéta nezabrala? Zabudnite na diéty a upravte si svoj jedálniček. Práve to vám pomôže zhodiť nadbytočné kilogramy.

Strava

Ak budete jesť párkrát za deň, ale zakaždým si budete nakladať plný tanier, len ťažko sa vám podarí schudnúť na požadovanú váhu. Jedávajte pravidelne, ale menšie porcie. Určite sa vyhýbajte fast foodom, kde predávajú vyprážané jedlá na prepálenom oleji, ktoré nielenže poškodzujú žalúdok, ale ukladajú sa do rizikových partií, ako zadok, stehná a brucho. Nikdy, ale naozaj nikdy nevynechávajte raňajky. Doprajte si ovsené vločky, ktoré podporujú trávenie. Robievajte si ovocné alebo zeleninové smoothies. Skúste sa vyhýbať pečivu. Uvidíte, že ak dodržíte všetky tieto naše rady, kilogramy pôjdu dole. Nesmiete sa však vzdávať, pretože výsledky neprídu hneď. Môžete cvičiť na rotopedoch, dvíhať nakladacie činky, ale ak nezmeníte svoj jedálniček, úspech sa nedostaví.

Pravidelný pohyb

Okrem úpravy stravy by ste sa mali sústrediť aj na pravidelný pohyb. Ak budete vysedávať v obývačke na sedačke a celé dni tráviť pri televízore a počítači, neschudnete. Na začiatok skúste chodievať pravidelne na prechádzky. Pokojne si do svojho mobilu nainštalujte krokomer, vďaka ktorému zistíte, koľko metrov ste prešli, koľko kalórií ste spálili a dokonca akou priemernou rýchlosťou ste šli. Postupne pridávajte na intenzite. Vyskúšajte aj plávanie, ktoré posilňuje prsné svalstvo a spevňuje brušné svaly. Cyklistikou si dokážete vypracovať pevné stehná a lýtka bez náznaku celulitídy. Po námahe si však doprajte proteíny, ktoré vám dodajú potrebnú energiu.

Značka, s ktorou vás žiaden šport nebude „bolieť“

Ak sa chystáte športovať, dávajte si na seba funkčné oblečenie. Odporúčame značku Under Armour.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokTúžite byť ženou, pre ktorú by muž dokázal„vraždiť“?
Ďalší článokTip na knihu: Najlepší rok tvojho života
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.