Chcete sa cez leto cítiť dobre? Poradíme vám, čo pre seba musíte urobiť

cítiť dobre
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Koronakríza zasiahla do života nás všetkých. Viacerí zamestnávatelia nechávali zamestnancov doma a deti nechodili do školy. Obdobie karantény sa skončilo a deti začínajú chodiť do školy. Ak sa obdobie sociálnej izolácie na vás odzrkadlilo a chcete sa opäť cítiť dobre, poradíme vám, ako to spraviť. Držte sa týchto rád a vkročte do letných prázdnin ako znovuzrodená!

Venujte pozornosť svojim vlasom

Počas leta, kedy sú vlasy vystavované silnému slnečnému žiareniu a chlórovej vode na kúpaliskách, či v bazénoch, je potrebné ich posilniť. Venujte preto pozornosť svojim vlasov už teraz, aby ste sa vyhli zbytočným problémom. Extrémne mastenie vlasov, vysúšanie, lupiny, ale aj vypadávanie vlasov sú najčastejšie problémy, ktoré máme s vlasmi.

Ak vás trápi vypadávanie vlasov, objednajte si prípravok, ktorý zabezpečí rýchlejší rast vlasov. Výsledok samozrejme nepríde hneď, avšak ak budete prípravok užívať odporúčanú dobu, výsledok sa dostaví. Hustejšia hriva a krásne vlasy – ktorá žena by si to nepriala?

Ak si vlasy farbíte, nezaťažujte ich farbením cez leto. Odporúčame kúpiť skôr šampóny namiesto farieb. Slnko a voda vám farbu vytiahnu.

Doprajte vašej pečeni detox

Pečeň je životne dôležitý orgán a jeho zlyhávanie vám môže narobiť menšie problémy. Pečeň je v podstate filtrom, ktorý spracováva všetky látky z krvi. Je to miesto, kde smeruje podstatná väčšina toho, čo do svojho organizmu dávame zvonku.

Ak sa chcete cítiť cez leto dobre, doprajte svojej pečeni detox. Kúpte si výživový doplnok na podporu pečene a dávajte si pozor na príjem zdravých potravín.

Konzumujte viac čerstvej zeleniny a ovocia. Konzumáciou čerstvej zeleniny a ovocia podporíte imunitný systém, doplníte chýbajúce vitamíny a hlavne pocítite to najmä na trávení. Po zvýšení konzumácie týchto potravín sa zbavíte problémov s trávením.

Zdroj obrázka:

Autor: VGstockstudio  / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPlánujete si kúpiť nové oblečenie do letného šatníka? Tieto kúsky toto leto najviac využijete
Ďalší článokNemý svedok: Detektívny román od Agathy Christie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.