Chcete mať aj vo vyššom veku mladistvú pokožku? Máme riešenie

mladistvú pokožku
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zastaviť vonkajšie prejavy starnutia, ktorá z nás by to nechcela? Áno, môžete si udržiavať pevnú postavu a dobrú kondíciu zdravej „dvadsiatky“ pravidelným tréningom v posilňovni, či navštíviť estetickú kliniku a časti vášho tela, ktoré to potrebujú, „pridvihnúť“ alebo aj „nafúknuť“, nech nimi odlákate pozornosť od iných prejavov starnutia.

Postavu ste nikdy nemala lepšiu, ale čo tá pleť?

Môžete mať však postavu, ktorú vám závidia aj kamarátky vašej čerstvo dospelej dcéry, či „spravené“ prsia, ktoré aj bez spodného prádla vyzerajú, akoby ste mala podprsenku s tým najvýraznejším push-up efektom, ale ak vidno váš vek na vašej pleti, nikoho neoklamete. Ale aj pleti môžete dopomôcť k mladistvejšiemu vzhľadu.

Ako? Odpoveď skrýva jedinečný retinol v podobe séra, ktoré si môžete pravidelne nanášať na pokožku  v oblasti tváre, krku, či dekoltu (áno, kľudne aj na tie vaše nové prednosti, za ktoré ste zaplatila pár tisíc eur).

Dajte tomu pár týždňov a ľudia vám začnú tipovať o niekoľko rokov menej

Že vám retinol nič nehovorí? Je to vlastne len iný názov pre vitamín A. Pre zachovanie si mladistvého vzhľadu je úplnou samozrejmosťou, jeho silné „anti-age“ vlastnosti sú totižto preukázateľné už po niekoľkých týždňoch.

Čo teda retinol robí? Stimuluje tvorbu kolagénu a zvyšuje hladinu epidermálnej kyseliny hyalurónovej. Hlboko v pleti obnovuje textúru kože, čo ju viditeľne omladzuje. Zlepšuje vzhľad vrások a jemných rýh a spevňuje povolenú kožu. Taktiež pleť rozjasňuje a pomáha s hyperpigmentáciou a redukuje koncentráciu melanínu.

Ako často sa používa? Ideálne je postupne adaptovať vašu pleť na retinol. Na začiatku ho tak používajte dvakrát týždenne, potom každý druhý deň a nakoniec každý deň. V počiatkoch používania môžete síce pociťovať začervenanie, olupovanie alebo pocit suchej pokožky, to je však spôsobené tým, že retinol v podstate pracuje tak, že nahrádza starú kožu novou, bez vrások.

Zdroj obrázka:

Autor: Nestor Rizhniak / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokFitká nerobia zo žien chlapov. Naopak, je to cesta k ženskosti a kráse
Ďalší článokMilujete kávu? Aj jej prípravu? Tak takýto kávovar musíte mať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.