Animovaný fenomén prišiel do kín vo filme Máša a medveď: Mášine pesničky

masa-a-medved-masine-pesnicky
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Do programov slovenských kín pribudla animovaná snímka Máša a medveď: Mášine pesničky, ktorá na plátna prináša obľúbenú dvojicu a jej nečakané dobrodružstvá. Tentoraz ich zažijú počas hudobného turné po svete, takže o zábavu na mnoho spôsobov nebude núdza.

Neposedná Máša spolu so starostlivým kamarátom medveďom precestuje naozaj celú planétu. V anglických lesoch sa stane svojským Robinom Hoodom, aby zachránila novú kamarátku. V Mexiku si spoločne užijú horúce rytmy i počasie, namiesto studenej ruskej zimy.  Úlohy statočných bojovníkov za spravodlivosť a podlých banditov si postavičky rozdelia pri návšteve amerického Divokého západu. V Číne oslávia tamojší nový rok, lebo jedna novoročná oslava za 365 dní nestačí! A v Indii sa aj s pomocou zázračnej flauty budú snažiť porozumieť stáročným múdrostiam, pričom nazbierajú množstvo nových zážitkov.

Máša a medveď majú seriálový pôvod, vo svete i na Slovensku patria medzi najobľúbenejšie animované seriály pre detské publikum, pričom na platforme YouTube prekonali počtom videní viacero rekordov. Popularita preniesla postavičky z obrazoviek aj na filmové plátna, do ľadových šou, ale aj do detských izieb v podobe hračiek, stavebníc, oblečenia, školských potrieb či cukroviniek.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, ako skladovať potraviny v chladničke? Čo by ste mali kde uložiť?
Ďalší článokVnučka Elvisa Presleyho vo filme podľa knihy od Taylor Jenkins Reid
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.