Alensa v Žiline otvorila svoju druhú kamennú predajňu na Slovensku. Poskytujú tiež meranie zraku zadarmo!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Spoločnosť Alensa otvorila na Slovensku svoju druhú kamennú predajňu. Nachádza sa v samom historickom centre Žiliny. Showroom ponúka zákazníkom viac ako 1 000 okuliarových rámov, výber a doručenie ďalších 15 000 on-line, vyšetrovňu pre meranie zraku a aplikáciu kontaktných šošoviek. Pod jednou strechou tak u tretieho najväčšieho predajcu kontaktných šošoviek, dioptrických a slnečných okuliarov v Európe je pre zákazníkov k dispozícii plnohodnotné očné centrum pre oblasť Oravy a Kysúc.

Spoločnosť Alensa ide otvorením predajni v Žilinskom kraji naproti svojim zákazníkom. V súčasnej dobe ponúka komplexný on-line servis od funkcií ako virtuálne zrkadlo, kedy si zákazníci môžu okuliare vyskúšať z pohodlia domova (je to možné využiť aj na predajni), nahrávanie a históriu svojich dioptrických predpisov, ďalej službu domáceho skúšania, kedy si vybraných päť rámov môžete vyskúšať doma. „Práve fyzická predajňa v Žiline je organickým doplnením služieb, ktoré chýbali našim zákazníkom v tomto regióne. Stále hľadáme spôsoby ako ponúkať zákazníkom v Žiline ten najlepší servis a kamenné optiky sú tak prirodzeným krokom odkedy naša firma ponúka nielen kontaktné šošovky, ale aj dioptrické okuliare. Už naše skúsenosti s otváraním kamennej predajne v Prahe, Brne či Bratislave ukazujú, že sa jedná o veľmi správny krok a naše predajne si ihneď našli svojich stálych zákazníkov,“ konštatuje Petr Langer, manažér externej komunikácie e-shopu Alensa pro Európu.

Na predajni si môže zákazník vyskúšať fyzicky až 1 000 modelov okuliarov v cenách od 19,90 Eur (za okuliarový rám) až po luxusné modely rádovo v stovkách Eur. Ďalších 7 000 dioptrických a 8 000 slnečných okuliarov si môžete v showroome vyskúšať pomocou virtuálneho zrkadla na stanovištiach, kde každý model je prepojený priamo s e-shopom pomocou digitálnych štítkov a QR kódov. Svoje okuliare si taktiež môžete predvybrať v e-shope Alensa.sk a potom si položky, ktoré máte vo svojom účte označené ako obľúbené, na jedno kliknutie „rozsvietiť“ a následnej vyskúšať na predajni. Okrem toho v novom showroome nájdete aj obľúbené značky ako napríklad Christian Dior, Calvin Klein, alebo Hugo Boss za internetové ceny.

V novej optike môžete nájsť aj vyšetrovňu optometristov, ktorá patrí medzi najmodernejšie na Slovensku. Pre nositeľom kontaktných šošoviek je dobrou správou aj najširší výber kontaktných šošoviek s veľmi rýchlym termínom dodania. „Žilinská optika ponúka služby, ktoré nikde inde v oblasti Žilinského kraja a na Považí nenájdete. Máme vyšetrovňu, široký výber okuliarov a kontaktných šošoviek, virtuálne zrkadlo a pri výbere okuliarov vám pomôže tím vyškolených a veľmi skúsených optikov,“ konštatuje Ján Jacina, riaditeľ pobočkovej siete optík Alensa.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokZdedila miliardy a doteraz netuší, prečo práve ona. Môže za to Stratený dedič?
Ďalší článokV luxusnom hoteli zavraždili známu lifesytlovú blogerku…
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.