Aktivity, ktoré vás zabavia počas dlhých zimných večerov

aktivity
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Zima sa ešte ani zďaleka nekončí, aj keby ste si to už veľmi priali. Dni sa síce pomaly predlžujú, no nie je to tak, ako cez letné mesiace, kedy býva svetlo aj do deviatej večer. Ak sa večer po príchode z práce nudíte a vonkajšie aktivity nepripadajú do úvahy kvôli skorému západu slnka a výraznému ochladeniu, máme pre vás pár zaujímavých aktivít, ktoré vás budú baviť.

Stavajte puzzle

Táto hra, ktorá baví všetky generácie, pomáha rozvíjať jemnú motoriku, udržiava váš mozog v kondícii a dokáže vás príjemne zabaviť na dlhšiu dobu. Ten pocit, keď po niekoľkých hodinách a dňoch postavíte veľký obraz z množstva malých dielikov, je na nezaplatenie.

Kúpte si nové puzzle a zapojte do skladania celú rodinu. Ak máte malé deti, skúste ich zaujať skladaním parádnych 3D puzzle. Po poskladaní uvidíte 3D efekt obrazca.

Takéto puzzle môžete pokojne aj pozliepať a vytvoriť tak obraz, ktorý môžete zavesiť kdekoľvek v miestnosti. Vedeli se, že niektorí ľudia majú záľubu v skladaní puzzle práve kvôli tomu, lebo si chcú obrazce po poskladaní pozliepať a zavesiť si ich na stenu?

Stavanie puzzle máp

Vedeli ste, že sa dokonca predávajú puzzle mapy? Staroveké, moderné – nájdete tam viaceré zaujímavé mapy.

Motivujte svojich potomkov a stavajte takéto náučné puzzle mapy spolu s nimi!

Vyrábajte hand made výrobky

Ak ste šikovná a tvorba hand made výrobkov vás baví, skúste sa zabaviť práve touto aktivitou. Blíži sa jar a ak už netrpezlivo pozeráte na internete veľkonočné a celkovo jarné dekorácie, skúste si nájsť rôzne videá a návody. Vytvorte si novú vázu, nový jarný veniec, poprípade vyskúšajte výrobu kozmetiky – napríklad mydiel. Ak viete pliesť a háčkovať, vyrobte si novú deku, poprípade nejaký obrus do kuchyne. Fantázii sa medze nekladú!

Skúšajte nové recepty

Kedy je čas skúšať nové recepty, keď nie počas zimných večerov? Namiesto leňošenia skúste hľadať na internete viaceré zaujímavé recepty, poprípade zájdite do kníhkupectva a kúpte si nové kuchárske knihy s novými neopozeranými receptami.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokVideo: Romantická komédia LOVEnie s Evelyn, Jakubom Prachařom a Ester Geislerovou
Ďalší článokZasahuje do vášho vzťahu partnerova erektilná dysfunkcia? Poradíme vám, ako s tým bojovať
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.