Ako prekonať, že vás odkopol kvôli inej? Stačí spraviť tieto zmeny

ako prekonať rozchod
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Prekonali ste rozchod, ktorý ste nechceli? A teraz sa zhrýzate myšlienkou „prečo vás odkopol kvôli inej“? Bojíte sa, že ste pokazená práčka a partner si našiel preto inú, lebo už dobre neperiete? Myslíte si, že teraz ste odsúdená na život v mníšskom ráde? Nebojte sa, nič nie je stratené. Urobte tieto zmeny a zaručene po vás pôjde aj bývalý ako pes po slanine!

Vyčistite si od neho myseľ

Už niekoľko dní vyžierate chladničku, otvárate fľašku za fľaškou a pozeráte jeho profil na Facebooku ako psychopatka? Pýtate sa, prečo vás odkopol a sama si neviete odpovedať? Bolo to vašim správaním, trápnym humorom alebo tým, že sa začal s vami nudiť?

Nepremýšľali ste sa nad tým, že váš bývalý bol iba somár a vôbec nebol ten pravý či ľavý? Určite to tak muselo byť. Keby bol vhodný partner, nerozišiel by sa s vami až potom, čo si našiel inú. V skutočnosti je to iba somár, na ktorého iná somarica „zahíkala“. Takže sa našli a vy si môžete užívať, že nepatríte do ich plemena. Čiže, je na čase ukázať im, že ich nepotrebujete riešiť.

Zahoďte hlúpe myšlienky, nadopujte sa pozitívnou energiou a sebavedomím. Vyrazte medzi ľudí a spoznajte niekoho nového. Prestaňte plakať pri jeho fotkách a radšej ich zahoďte. Nepripomínajte si bývalého, ale zatnite zuby a zdvihnite hlavu a vytlčte si ten klin z hlavy. Ak sa to nepodarí, možno pomôže nový klin. Predsa klin sa klinom vybíja!

Prestaňte žiarliť na jeho nový vzťah

Počúvate od známych ako rýchlo zabudol, keď si na Facebook za deň pridal desať fotiek s jeho novou? Trápite sa, prečo si s vami pridal fotku raz za rok a to ste boli na nej otočená chrbtom? Nezúfajte. Možno je len tá jeho nová posadnutá sociálnymi sieťami a fotením. Hádam si nemyslíte, že je dôležitý počet fotiek alebo zážitkov. Nech si spolu spravia aj kurz Photoshopu. Nežiarlite na to! Radšej sa venujte sebe.

Máte pár kíl na viac alebo vám narástli nad perou fúzy? Rýchlo nahoďte diétny režim, zafarbite si vlasy a prečítajte nejaké vtipné knihy. Nainfikujte sa entuziazmom a užívajte si, že ste zdravá a môžete žiť dlhý život. Nie každý má také šťastie ako vy. Vezmite teda rýchlo osud do vlastných rúk a nesmúťte za bývalým. Buďte si istá, že ak vás bývalý stretne a vy budete vyzerať tip-top, zaskočí ho to. Časom sa mu jeho drahá možno zunuje a potom pobeží za vami, pretože vás uvidí aká ste šťastná a vy mu zabuchnete dvere pred nosom. Určite ho to bude viac škrieť, akoby ste mali pred ním testovať či vám fungujú slzné kanáliky.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokRekviem pre anjela: Horúci eroticko-mysteriózny príbeh
Ďalší článokTriler Líška: Konflikty, ktoré ohrozujú našu budúcnosť
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.