Rekviem pre anjela: Horúci eroticko-mysteriózny príbeh

Rekviem pre anjela
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vychutnajte si vášnivý príbeh Rekviem pre anjela, ktorý sa odohráva v slnečnom súčasnom i barokovom Taliansku, ale aj vo svete, kde zastal čas a kde sa bytosti naplno oddávajú pôžitkom. Mámivý a veľkolepý svet inkubov a sukúb je plný krásy, bohatstva, mladosti a splnených snov… ale aj jedu, temnoty a čistej žiadostivosti, ktorá dokáže zabíjať.

Zoznámte sa s mystickými bytosťami. Vstúpte do ich sveta a zažite ich na vlastnej koži prostredníctvom tohto jemne pikantného a mystického príbehu.
Rekviem pre anjela.

Arienne Rossettiová, známa speváčka, mala byť pre violončelového mága Niccola Lombardiho iba ďalším menom v jeho dlhom zozname žien, ktoré mu podľahli. Ani jeho nočný podnik Podsvetie a niekoľko Tajomstiev lady Styx jej tak nezamotajú hlavu ako práve samotný Niccolo.

Tajomný, príťažlivý muž vytvára pre ňu snové zmyselné ilúzie, v ktorých ju pokúša a zvádza, no ona mu v nich uniká. Jeho rukám a očiam však nedokáže odolávať. A tak ju Niccolo postupne čoraz viac vťahuje do svojho vábivého sveta, kde vládne túžba a kde láska nemá miesto. Až doteraz. Kto sa však napokon spáli viac? Inkubus či ľudská žena?

V historickej časti sa zoznámite so šľachtičnou Isabellou, ktorú trápi čosi, čo v jej čase, v 17. storočí vo Florencii, nevedia vyriešiť ránhojiči, šarlatáni, ani vážení doktori. Príbeh Isabelly sa vinie dejom, ale až neskôr odhalíte súvislosť, ktorá prepojí súčasnosť s minulosťou.

Zaujímavá je aj jedna z vedľajších postáv. Giacomo Casanova je večne živý inkubus. Veď komu inému by sa tá rola hodila viac?

Príbeh Rekviem pre anjela je rozdelený do dvoch častí a je tým najdlhším a najprepracovanejším príbehom, aký kedy Michaela Ella Hajduková napísala. Prvá verzia mala dokopy viac ako tisíc strán. „Skutočne som si na tom dala záležať, nechcela som vytvoriť len „erotickú knihu“, chcela som napísať silný príbeh, ktorý čitateľom utkvie v mysli na veľmi dlho. Dúfam, že sa mi to podarilo,“ dodáva skúsená a obľúbená spisovateľka .

Prečítajte si úryvok z knihy: TU.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPrvé dieťa po 30-tke: Áno alebo nie?
Ďalší článokAko prekonať, že vás odkopol kvôli inej? Stačí spraviť tieto zmeny
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.