Ako omladiť tvár? Fotona 4D lifting má aj ďalšie benefity

Fotona 4D

Trápia vás vrásky v okolí pier, nosovo-ústne ryhy, ochabnuté kontúry tváre, stopy po akné, pigmentové škvrny alebo chcete zakryť drobné jazvičky? V tom prípade môžete vyskúšať tip našej redakcie – lifting tváre laserom s názvom Fotona 4D.  

Aj vy si lámete hlavu nad tým, ako opäť vrátiť poklesnuté kontúry tváre? Vekom sa síce znižuje tvorba kolagénu a proces regenerácie v bunkách, no nič ešte nie je stratené. Stačí tá správna starostlivosť a môžete sa opäť vrátiť do čias, keď si od vás pri pokladni pýtali občiansky preukaz.

Čo je Fotona 4D lifting?

Lifting tváre – Fotona 4D predstavuje neinvazívne a bezbolestné (jemne hrejivé) ošetrenie najhlbších vrstiev kože, ktoré sa vykonáva cez sliznicu ústnej dutiny. Spomínaná procedúra dokáže omladiť pleť vo všetkých vrstvách a rozmeroch. Okrem toho stimuluje tvorbu kolagénu v najhlbších vrstvách kože a objemový efekt sa dá porovnať s aplikáciou výplňových injekcií. A ako dochádza k liftingovému efektu? Hlbokým prehriatím kože, až na úrovni SMAS.

Toto ošetrenie prebieha v štyroch krokoch:

  • V prvom kroku sa spevňujú svaly v oblasti líc cez ústnu dutinu. Prehriatím väziva sa rozrušia poškodené kolagénové vlákna a podporí sa tvorba nových. Prichádza spevnenie a zvýšenie elasticity kože. Efekt vyplnenia nosovo-ústnych vrások a revitalizácia pier sa dá porovnať s injekčnou aplikáciou kyseliny hyalurónovej, s tým rozdielom, že výsledok laseru je dlhodobý. 
  • Druhý krok je zameraný na omladenie pokožky, zjemnenie pórov a zjednotenie tónu pleti v jednom. Vďaka laseru sa odstránia nečistoty z pórov a tiež sa stiahnu mazové žľazy. Okrem toho sa jeho pôsobením zlepšuje kvalita pleti a pôsobí aj antibakteriálne. V tomto kroku sa teplo dostáva hlbšie, kde môže odrovnať aj ostatné nerovnosti pleti.
  • Tretí krok je charakteristický celkovým prehriatím všetkých vrstiev kože v opačnom smere – teda zvonka dnu. V tejto časti sa spevní pokožka a stimuluje tvorba kolagénu.
  • V štvrtom kroku sa vykoná jemné obrúsenie povrchu kože, čiže peeling. Odstránia sa odumreté bunky a podporí sa obnova pokožky.

Kedy prichádza výsledok?

Na výsledný efekt sa môžete tešiť čiastočne hneď po výkone. Hlavne pri nosovo-ústnych vráskach, ktoré budú menej viditeľné. Zlepšenie textúry a pevnosti kože však uvidíte až po niekoľkých týždňoch. Odborníci väčšinou odporúčajú tri ošetrenia v rozpätí štyroch až šiestich týždňov. Výhodou je, že efekt spevnenia kože, zvýšenej elasticity a samotného liftingu pretrváva dlhodobo. Fotona 4D lifting je určený hlavne pre ľudí, ktorí sa snažia čo najdlhšie udržať mladú tvár a uprednostňujú neinvazívne a nebolestivé omaladenie tváre.

Po ošetrení môže pokožka ostať jemne začervenaná dva až tri dni a tiež na nej môžete spozorovať jemné ošupovanie, čo je však úplne bežné.

Viac o tejto metóde sa dozviete na webovej stránke Estetickej kliniky KAMALA.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.