Ako oklamať vek a vyzerať aj s pribúdajúcimi rokmi stále mlado

vyzerať mlado
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá z nás chce aj po štyridsiatke vyzerať mlado. Hľadáme rôzne spôsoby, ako sa starať o pleť, ako sa stravovať, pričom stačí zapojiť sedliacky rozum a dokážete si pomôcť aj sami bez toho, aby ste museli zisťovať informácie na internete. Ako teda oklamať vek a aj s pribúdajúcimi rokmi vyzerať stále mladistvo?

Naučte sa ovládať stres

Stres vo výraznej miere ovplyvňuje naše zdravie. Keď sa ho naučíme ovládať, na našej pokožke sa to neodzrkadlí. Snažte sa robiť maximum pre to, aby ste sa nenechali ovplyvňovať stresovými situáciami. Viete, že stres je hlavnou príčinou ženských problémov? Robte všetko preto, aby ste nemuseli navštíviť odborníkov na gynekológii v Bratislave.

Udržiavajte si optimálnu váhu

Ťažko sa to niekedy hovorí, najmä ak aj vaši príbuzní mali problémy s obezitou, ale snažte sa udržiavať si optimálnu váhu na svoju výšku. Keď pozmeníte vaše stravovacie návyky a oblúkom sa začnete vyhýbať alkoholickým nápojom, optimálnu váhu si dokážete udržať.

Hýbte sa

Chodievajte do fitness centra, prechádzajte sa, cvičte. Jedine pohybom si udržíte mladistvý vzhľad a oklamete prírodu. Medzi tie menej náročné pohybové aktivity môžeme zaradiť plávanie, bicyklovanie, nordic walking. Vyberiete si nejakú z týchto aktivít? Plastickou chirurgiou sa síce dokážete skrášliť. Prečo si však nezvoliť jednoduchší a menej finančne náročný spôsob?

Doprajte si viac spánku

Spánok je nevyhnutný pre regeneráciu nášho organizmu a práve preto by sme ho nemali obetovať na úkor povinností. Naučte sa chodievať spávať v rovnakom čase a zobúdzať sa v rovnakom čase, či už cez týždeň, alebo cez víkendy. Dobrý spánok sa v priebehu krátkej doby odzrkadlí na vašom vzhľade, nálade. Budete sa cítiť zdravšie, vitálnejšie. Nezabúdajte však pozorne sledovať na teplomeri teplotu v spálni.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSte nahnevaná? Jednoducho utečte!
Ďalší článokČo všetko môže ovplyvniť kvalitu vášho spánku?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.