Ako mať žiarivo biely úsmev aj doma?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Pri zuboch nám, samozrejme, najviac záleží na zdraví chrupu. Každý sa predsa chce vyhnúť nepríjemnej bolesti zubov a povedzme si úprimne, aj veľkým výdavkom u zubára. Určite však každý chce, aby jeho zuby boli aj krásne biele.

Bieliace zubné pasty zuby vybielia, ale v obmedzenej miere

Pre dosiahnutie žiarivo bieleho úsmevu je pochopiteľne základom pravidelné a dôkladné čistenie zubov. Za ceste k čo najlepším výsledkom vám pomôže aj výber vhodnej zubnej pasty. Zamerajte sa na bieliace zubné pasty, ktoré okrem čistenia zubov a ochrany chrupu dokážu aj účinne vybieliť povrch zubov.

Pri tom bielení však chceme dať dôraz na slovíčko „povrch“. Aj napriek marketingovým ťahom niektorých výrobcov, akákoľvek bieliaca zubná pasta vybieli „len“ povrch zubov. Nepôsobia vo vnútri zuboviny, nedokážu to. Samozrejme, nemusí to byť problém. V závislosti od toho ako výrazne belšie zuby chcete, vám môže stačiť aj účinok bieliacich zubných pást.

Pre maximálne bielenie použite bieliace pásiky

Ak však požadujete ešte belšie zuby, máte dve možnosti: prvá je celkom drahá a je ňou ambulantné bielenie zubov. Druhou možnosťou je lacné bielenie zubov doma. Hneď na úvod však musíme povedať, že v tomto prípade sa rozhodne s cenou neznižuje aj kvalita.

Ak použijete bieliace pásiky určené na domáce bielenie zubov, máte produkt, ktorý obsahuje rovnaké ingrediencie aké používajú zubní lekári pri spomínanom ambulantnom bielení zubov. Takéto bielenie zubov je tým pádom nielen účinné, ale aj bezpečné.

A naviac je úplne jednoduché a rozhodne vás nebude oberať o čas. Používajú sa raz denne, počet dní závisí od konkrétnych pásikov, rovnako ako aj čas aplikácie. Môžete ich použiť kedykoľvek počas dňa, podľa toho, ako vám to vyhovuje. Najideálnejšie je to však poobede, či podvečer. Tesne pred aplikáciou pásikov sa totižto nemajú umývať zuby.

Zdroj obrázka:

Autor: Cookie Studio / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVyšla luxusná publikácia Metropolitné katedrály

Ďalší článokPoznáte moderné druhy žalúzií a roliet? Možno zaujmú aj vás
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.