Aké sú ženy, ktoré pôsobia ako magnet na mužov?

magnet na mužov
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nie sú finalistkami Miss, nenosia luxusné oblečenie ani netrávia dlhé hodiny u kaderníčky, a predsa si medzi mužmi môžu vyberať. Ako to robia tie ženy, že pôsobia ako magnet na mužov? Poďme spolu zistiť, kde je ten povestný háčik. Čo musí mať žena, aby očarila minimálne každému tretieho muža?

Je iná

Väčšina žien slepo napodobňuje trendy, no ona si ide svoje. Neprekážajú jej strapaté vlasy, vyťahané tričko ani zošúchaný lak na nechtoch. V bare si namiesto vína, vypýta čierne pivo a so slasťou v očiach ho vypije bez najmenšej hanby. Nerieši kilá a nefňuká kvôli zlomeným nechtom. Muži si ju všimnú, lebo je iná, netypická, prirodzená a na nič sa nehrá.

Nie je nonstop k dispozícii

Neodpovedá na sms či emaily desať sekúnd po pípnutí. Neprikyvuje na všetky pozvania bez rozmyslenia, myslí najprv na svoje záujmy. Má svoj život, ktorý si užíva plnými dúškami a nečaká, kým jej niečo spadne z neba.

Sebaúcta

Žena „magnet“ pozná svoju cenu, tak ako pozná aj svoje nedostatky, s ktorými je úplne zmierená. Má väčší nos alebo pehy na tvári? No a čo, svet sa nezrúti. Muži milujú ženy, ktoré sú spokojné samy so sebou a ktoré vedia, čo v živote chcú.

Je ambiciózna

Nebojí sa priznať, že túži po kariére a muži ju za to obdivujú. V minulosti sa hovorilo, že žena veľká šéfka je na vzťah úplne nepoužiteľná, opak je však pravdou. Muži túžia po žene s hnacím motorom, ambíciami a pracovným nadšením.

Vášnivá

Či už ide o práva zvierat, jedlo, šport alebo životné prostredie, vie na čom jej záleží, preto tomu dáva svoju maximálnu pozornosť a zapálenie. Nenecháva sa uniesť a ukazuje svoje emócie. Má svoje túžby a sny a dokáže o nich hovoriť nahlas.

Nezávislá

Je sebestačná, a to nielen finančne, ale aj emocionálne. Neplače dennodenne do vankúša, že nemá muža. Dokáže byť sama, cestovať, púšťať sa do nových vecí aj bez toho, aby potrebovala niekoho povolenie či pomoc. Vie využiť čas aj bez muža a nečaká kým sa nejaký objaví, aby mohla konečne naplno žiť.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, po čom túžia ženy na Vianoce?
Ďalší článokSilvestrovská párty: Vyskúšajte naše kozmetické vychytávky!
Som večne zasnívane dievča, ktoré rado píše, číta a moderuje v rádiu. Milujem jahody, čokoládu a nezábudky. Mojím heslom je: "Nesnívaj svoj život, ale ži svoje sny!"

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.