Viete, po čom túžia ženy na Vianoce?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vymyslieť aký darček poteší ženu na Vianoce nie je vždy jednoduché. Niekedy nestačí ani nápadné naznačovanie počas celého roka alebo alarmujúce signály v priebehu  adventu. Pokiaľ ešte netušíte čo by nám urobilo radosť, dajte vášmu partnerovi prečítať tento článok.  

Nie každej ulahodí pohľad na obsah rozbaleného „vianočného prekvapenia“. Aj keď je niekedy ťažké trafiť klinec po hlavičke, skúste sa viac zamyslieť nad povahou a záujmami milovanej osoby a vystriedať predvianočné stresovanie v obchodoch s vopred premysleným darčekom, hoci aj vlastnoručne vyrobeným.

V prvom rade je dôležité aby ste ju darčekom neurazili, ale potešili. Takže všetky  prekvapenia typu: nočná košeľa o číslo väčšia, gél na celulitídu alebo odtučňujúca kúra radšej zo zoznamu rýchlo vyškrtnite. Nahraďte ich niečím veselým, milým a originálnym!

Čo vám pri vymýšľaní darčeka nemôže chýbať?

1. ORIGINALITA

Každá žena ocení mužskú originalitu, niečo, čo tu ešte nebolo. Potom sa jej nemôže stať, že si bude po sviatkoch porovnávať rovnaký sveter, ktorý vytiahne zo skrine a bude sa nápadne podobať z minulých Vianoc. „Kalendár, tak ten ma čaká každý rok, dostávam ho pravidelne od môjho priateľa.  Vždy ma zahrnie zbierkou kozmetiky a do balíčka štandardne priloží aj kalendár na budúci rok. Aspoň, že obmieňa motívy. Tento rok by mal nasledovať o varení,“ hovorí  tridsaťtri ročná Mária.

My ženy dokážeme oceniť ak vám okrem obligátnych vecí napadne aj niečo, čo tu ešte nebolo. Hoci aj ručne vyrobené, zmajstrované, nakreslené, vytesané alebo napísané. Prečo neprekvapiť svojou polovičku fotografickou kolážou s rôznymi doplnkami a nápismi, vlastnoručne vystrúhanou figúrkou vašej postavy alebo zamilovanou vianočnou piesňou.

2. ZÁŽITOK

Spomeňte si na to, o čom vám vždy po večeroch básnime. Čo by sme chceli v živote vyskúšať, zažiť a vidieť. Nech tandemový zoskok, návšteva jaskyne alebo hradu nezostane iba naším prianím. Veď zážitok nie je len výsledok prežívania, ale je to hlavne duševný jav, ktorý prežívame. Je vnútorný, citovo sprevádzaný, hromadí sa celý život a vytvára nám jedinečné duševné bohatstvo.

3. PREKVAPTE NÁS

Presne to nás poteší! A hlavne vtedy, keď to najmenej čakáme. A aj keď na Vianoce očakáva darček asi každý, nie vždy to musí byť to čo minulý rok alebo rok pred tým. Skúste nás prekvapiť niečím šokujúcim. Nemyslíme tým, že zameníte darčeky pre manželku a vášho domáceho maznáčika. Tipom pre krásne strávený vianočný večer môže byť aj únos na neznámu chatu, z ktorej sa až na mieste vykľuje romantický pobyt pre dvojicu.

4. NAVNAĎTE NÁS

Aj keď ešte nie je deň „D“ skúste nás navnadiť trochu skôr, pomocou malých znamení. Niekedy netreba ani plytvať slovami, stačí predzvesť s fotografiou krásneho miesta a malý odkaz, a hneď sa dovtípime, že chystáte skvelú lyžovačku či zájazd do podmorského sveta.

5. UROBTE NÁS ŠŤASTNÝMI

Nie nadarmo sa hovorí, že Vianoce sú sviatky radosti, šťastia a pokoja. Doprajte ich aj nám. Niekedy stačí len priložiť ruku k dielu a večera či stromček budú  hotové skôr. Nečakajte, kým vás vyzveme. Pripomeňte si starú známu deľbu práce a nie len klasickou vetou: „Mama varí a otec číta noviny.“ Vzájomná súhra partnerov nielen urýchli počet povinností, ale aj naladí pravú rodinnú pohodu. A aj keď sú Vianoce len raz za rok, vy si ich tak môžete urobiť každý deň!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHistorické krimi 1793 a hrdina geniálnejší ako Sherlock Holmes
Ďalší článokAké sú ženy, ktoré pôsobia ako magnet na mužov?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.