4 signály kedy môže žena odhaliť, že má pri sebe toho nesprávneho

signály
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ako zistiť či má vzťah s ním zmysel? Dámy, odpovedzte si úprimne. Ktorá z vás by sa dobrovoľne vydala na plavbu Stredozemným morom na deravom člne? Myslím, že žiadna. Ako teda zistiť, že „váš čln“ treba nechať radšej v prístave? Je to jednoduché. Ak si budete všímať tieto varovné signály, prídete na to skôr než bude neskoro.

Ako ti signály vyzerajú? 

Je to láska alebo iba vzplanutie?
Jedna vec je sexuálna príťažlivosť a druhá láska. Ak chcete mať chlapa, s ktorým budete spokojná aj po rokoch, nevyberajte prvého, ktorý prejaví o vás záujem a uspokojí vás v posteli. Muž musí byť v prvom rade partner, s ktorým by ste sex dokázali vynechať aj na jeden školský semester a aj napriek tomu by ste si ním vedeli existovať. Viete si predstaviť, že by ste to vy alebo váš partner dokázali? Ak nie, skúste si úprimne odpovedať či je váš vzťah založený na láske alebo je iba o sexe. Ak vyhráva láska čítajte ďalej.

Akceptujete chyby alebo ich prehliadate?
Ak ste našli muža, ktorého milujete aj napriek jeho chybám, negratulujte si. Jedna vec je akceptovať jeho chyby a druhá prehliadať ich. Ak vám na partnerovi niečo vadí a vyvádza vás to z miery, musíte to riešiť.

Skúste mu najskôr povedať, čo vám na ňom naozaj vadí a spravte to, čo najskôr. Ak zlý pocit zmizne a vy jeho chybu akceptujete, môžete ísť ďalej. Vtedy už chyby akceptujete a neprehliadate. No v prípade, že sa jeho chyby menia na hnisavý pupák, do ktorého stále rýpete, môžu vám zostať naozaj hlboké jazvy.

Partner alebo diktátor?
Je to partner alebo iba diktátor? Muž by vás mal vnímať nielen ako žienku domácu. Je pekné starať sa o muža, variť mu alebo oprať smradľavé ponožky, ale nie robiť to celý život. Ak od vás partner vyžaduje, aby ste všetky jeho „domáce úlohy“ robili za neho aj napriek vášmu dohováraniu a nechytí sa po mesiacoch umyť čo i len špinavú lyžicu, pošlite ho radšej na prvý let do Afganistanu.

Začarovaná Ela?
Dámy pozor! Neurobte chybu, že si nájdete chlapa, ktorý bude skákať ako vy pískate a bude príliš „poslušný“. Vzťah s takýmto mužom je na jednej strane pekný, ale má trvanlivosť otvoreného mlieka. Môžete ho síce piť, ale chutiť vám po troch rokoch naozaj nebude. Muž musí akceptovať vaše rovnoprávne postavenie, ale zároveň vás musí dostatočne krotiť.

Kam nesiahajú jeho možnosti, tam nesiahajú ani vaše. Takže dámy pozor. Ak máte pri sebe začarovanú Elu, ktorá musela poslúchať každý príkaz skúste buď kliatbu zlomiť alebo nechajte vašu „začarovanú Elu“ ísť.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, ako sa zamilovať do blázna? Prečítajte si túto novinku!
Ďalší článokSte vyčerpané? Prezradíme vám, čo vám pomôže
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.