Zákon príťažlivosti: Nenechajte si ujsť slovenských 50 odtieňov

Zákon príťažlivosti
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nový pikantný, šteklivý, iskrivý a slovenský. Taký je Zákon príťažlivosti, ktorý vychádza vo vydavateľstve Slovenský spisovateľ. A milé dámy, budete prekvapené. Dokazuje, že láska prichádza, keď ju najmenej čakáme…

Pravdou je, že do poslednej chvíle nebudete vedieť, ako to dopadne. A nepustíte knihu z rúk, kým sa to nedozviete. „Zákon príťažlivosti je o tom, že ak vieme načúvať a pozorne sa pozerať, objavíme v malých mestách veľké veci,“ tvrdí autorka. Po prvých prečítaniach sa jej okolie pýtalo, či napísala slovenských 50 odtieňov.

Ona je sama v cudzom meste a sníva svoj veľký sen.
On je vo svojom meste a rozhodne nie je sám. Žije si svoje veľké hriechy…
Majú spoločný balkón, každý jednu mačku a z duše sa neznášajú. Každé ich stretnutie je ako zrážka planét, iskry lietajú na všetky strany. Obaja však v konečnom dôsledku túžia po tom istom. 

„Sny žien sa totiž vôbec nelíšia od tých mužských. Dokážu byť vášnivé, pikantné i šokujúce, len sú v iných farebných odtieňoch – krajších, pestrejších.  Pridajme k tomu správnu guráž a divoká jazda sa môže začať,“  hovorí o svojej šteklivej knihe autorka Katarína Kuniková.

Kartarína Kuniková
Autorka knihy Zákon príťažlivosti.

Podľa nás majú tieto knihy spoločné vášeň, lásku, napätie… no Zákon príťažlivosti je vtipnejší a zábavnejší. Príbeh iskrí vydarenými dialógmi a nadhľadom, ktorý je pri takomto žánri nevyhnutný. Autorka má skvelý pozorovací talent, ktorý vie pretaviť do slov a odvážne viesť stránku po stránke.

Katarína Kuniková žije v Nitre a pochádza zo spisovateľskej rodiny Kunikovcov. Na svoj debut nechala čitateľov čakať desiatky rokov, dnes je to vlastne renomovaná manažérka logistiky a vo veku, kedy sa nezačína písať…
„Nikdy som o sebe nerozmýšľala, prečo píšem. Jednoducho som iba písala, lebo mi to bolo prirodzené, ľahké a mala som z toho radosť. Čím viac je svet okolo mňa bláznivejší, tým viac ma baví písať.“

Začítajte sa do novinky Zákon príťažlivosti:

Pred pár týždňami si po bolestivom rozchode prenajala byt v staršom pavlačovom mestskom dome. Dom postavený v dvadsiatych rokoch minulého storočia stál na lukratívnom mieste, v pokojnej štvrti hneď vedľa mestského parku. Fasádu nedávno čerstvo zrekonštruovali, takže pôsobil, akoby ho postavili len včera. Na okrúhlom nádvorí stála stará kamenná fontána pokrytá zeleným machom. Zobrazovala dvoch milencov spínajúcich ruky k sebe. Vraj funguje, no ona ju pustenú ešte nevidela.

Jedna staršia susedka jej povedala, že to členovia mestského zastupiteľstva zakázali kvôli dlhodobému suchu, aby neplytvali vodou. Bol to prvý dom, ktorý jej realitná maklérka ukázala, no ona hneď vedela, že inam sa pozrieť nepôjde. Veľmi sa jej páčil aj napriek tomu, že si uvedomovala, koľko práce ju na byte čaká. Zmluvu podpísala hneď na druhý deň.

Viac na bux.sk

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokHistória snubných prsteňov: Dámy, toto ste isto nevedeli
Ďalší článokZaručené tipy na chudnutie: Bez tohto to nepôjde!
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.