Zábava a odreagovanie s hracími automatmi online. Hrajte s rozumom

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

V súčasnosti nájdu ľudia na internete mnoho spôsobov, ktorými sa môžu zabaviť. Do bohatej ponuky možností patrí aj segment s hazardnými hrami. Tie pritom prinášajú ešte o niečo viac adrenalínu a napätia. Jednou z častí tejto oblasti sú aj hracie automaty, ktoré zaberajú veľké percento z hernej ponuky online kasín.

Na začiatok vyskúšajte demoverzie

Možno sa pýtate, prečo na úvod radíme vyskúšať hracie automaty pre zábavu – tým máme na mysli tie vo free móde. V každom online kasíne na Slovensku nájdete demoverziu týchto online „strojov“, na ktorej si môžete plne otestovať všetky vymoženosti danej hry.

Ako sa dostať k hrám zdarma? Jednoducho si otvoríte webovú stránku, napríklad Tipsportu a zvolíte si sekciu s kasínom. Potom vyberiete hracie automaty a z ponuky, ktorá sa vám zobrazí si spustíte hru podľa vašej chuti. Kým sa dostanete k valcom automatu, budete si musieť vybrať medzi prihlásením do herného účtu a hraním demoverzie – stačí kliknúť odkaz Hrať pre zábavu. Mimochodom podobne je to aj v iných online kasínach.

Po výbere druhej možnosti sa vám sprístupní kompletná hra so všetkými jej vymoženosťami. Jediným rozdielom je fiktívny kredit vo výške tisíc eur, ktorý môžete použiť na uzatváranie stávok. V prípade výhry však získate len fiktívny peniaze.

Na druhej strane, ak všetko stratíte, hru si jednoducho opäť spustíte a pokračujete odznova. O žiadne reálne financie neprídete. Vďaka tomuto typu hrania si môžete naplno otestovať vami vybrané hracie automaty. Nájsť ich plusy, mínusy či bonusy, pre ktoré sa ich zahrať.

Potom môžete prejsť na hru o reálne peniaze

Sami rozhodujete, koľko času strávite testovacím hraním. Avšak každá minúta učenia je veľmi užitočná a môže sa vám zísť neskôr pri hre s reálnymi peniazmi. Pokiaľ sa už cítite dostatočne skúsení pre verziu automatu s reálnymi peniazmi, stačí sa prihlásiť do vášho herného konta v konkrétnom virtuálnom kasíne a vybrať túto verziu hry.

Pri kvalite hracích automatov môže občas zavážiť aj výber online kasína. Napríklad Synottip casino má viac ako 180 hier, od rôznych dodávateľov zo sveta, ale aj z Česka a Slovenska – Apollo Games, BetInsight, EASIT, e-gaming. Túto štvoricu výrobcov online hier ďalej dopĺňajú EGT, Kajot, Synot Games a najnovšie už aj sloty od Tech4Bet.

Podobne pestrá ponuka je aj v Tipsporte, kde sa pod 140 hier podpísalo sedem dodávateľov: Adell Games, Apollo Games, SYNOT Games, Kajot Games, E-gaming, EASIT a momentálne už si zahráte aj výherné automaty od spoločnosti Yggdrasil Gaming.

Nástroj zábavy

Hracie automaty v sebe spájajú jednoduchú zábavu, ktorá sa odohráva na niekoľkých valcoch podľa daného slotu. Symboly, ktoré sa pretáčajú, vám v prípade, že sa zrovnajú do výhernej línie, môžu priniesť pocit radosti a výhru. Jediné, čo vy robíte je rozhodovanie o výške stávky, udelenie pokynu na pretočenie valcov, prípadne ešte hráte doplnkové mini hry na zdvojnásobenie výhry.

Môžete tak zažiť veľa zábavy. Pri hre s reálnymi peniazmi sa ku všetkým emóciám pripája aj adrenalín a napätie. Príjemný dojem z hrania dotvorí grafická stránka online automatov aj s tematickým príbehom.

Zodpovedné hranie

Kým hráte automaty v demoverzii, ste takmer v úplnom bezpečí. Hra s fiktívnymi peniazmi neohrozuje vašu peňaženku. Patričnú dávku zodpovednosti však musíte prijať vtedy, keď už hráte s reálnymi peniazmi. V prvom rade musíte byť uzrozumení s tým, že hranie automatov bude pre vás len zábavnou a oddychovou činnosťou. Nikdy nepovažujte samotné hranie ako zdroj zárobkov. To v žiadnom prípade!

Podľa kritérií závislosti v časopise Lekársky obzor si môžete veľmi rýchlo odsledovať, či sa vám hranie nevymyká spod kontroly. Zlým signálom je napríklad potreba zvyšovať stávky pre lepší pocit napätia a vzrušenia, alebo chuť ísť na druhý deň na automatoch vyrovnať straty z predošlého dňa. Paradoxne, vždy by ste si na hranie mali vyčleniť peniaze, ktoré môžete prehrať.

V žiadnom prípade si na hranie nepožičiavajte. Všetky klamstvá o vašom hraní tiež signalizujú, že niečo nie je v poriadku. Určite by ste sa od automatov mali držať aj vtedy, keď nie ste v dobre psychickej pohode.

Medzi záchranné mechanizmy, ktorými sa dokážete vyhnúť finančnej katastrofe a závislosti je napríklad obyčajná diskusia s rodinnými príslušníkmi, prípadne telefonát na linku pomoci. Taktiež si môžete podať žiadosť na ÚRHH, ktorou sa vyradíte z účasti na hazardných hrách. Ak pociťujete problémy, ktoré by ste chceli riešiť, navštívte aj online portál nehraj.sk, ktorý pomáha gamblerom.

Foto: ©hobbit_art/Fotky&Foto

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokJan Budař natáča rozprávku Princ Mamánek
Ďalší článokAko pripraviť pravú Halloween párty: Vyskúšajte naše tipy
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.