Výživové doplnky, vďaka ktorým budete vyzerať a cítiť sa mlado

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Ktorá žena (a nielen žena) by nechcela byť večne mladá? Rôznej miere prejavov starnutia sa však vyhnúť nedá. Jedným z prvých takýchto prejavov, ktorým sa len ťažko vyhýba, sú vrásky a suchosť pokožky.

Zabezpečte si dostatočnú dávku kolagénu pre mladistvý vzhľad

Okrem iného sú spomínané prejavy spôsobené znížením množstva kolagénových vlákien. Dobrou správou však je, že kolagén je možné suplementovať a znížiť tak prejavy starnutia pokožky, vďaka čomu si dlhšie udržíte mladistvý vzhľad.

Výživovým doplnkom, ktorý sa o to postará, je účinný DuoLife Collagen 750ml. Ide o prírodný výživový doplnok podporujúci tak stav pokožky ako aj kostí a kĺbov, pre ktoré je kolagén (spolu s ďalšími zložkami) taktiež potrebný. A naviac, rastlinné extrakty, ktoré obsahuje, sú vhodné pre silné vlasy a krásne nechty.

Ak ste na svojej pokožke už spozorovali prvé prejavy starnutia, je ideálny čas začať DuoLife Collagen užívať. A keďže pozitívne vplýva aj na kosti a kĺby, je jeho užívanie vhodné aj počas rekonvalescencie po zlomeninách kostí, či poraneniach kĺbov.

Dôležité je nielen vyzerať, ale aj cítiť sa mlado

Starnutie však nie je len o vonkajších prejavoch. Vekom človek pociťuje aj stratu kondície a celkové oslabenie organizmu. Prejaviť sa to môže napríklad oslabenou imunitou, kvôli čomu je človek náchylnejší na rôzne ochorenia, či horším fungovaním rôznych metabolických procesov.

S tým vám zase môže pomôcť výživový doplnok DuoLife Chorofil 750ml. Táto „tekutá energia“ podporuje správne fungovanie imunitného systému, tráviaceho traktu, srdca a ciev. Obsahuje prírodné rastlinné extrakty, chlorofylín a mätový olej, vďaka čomu v podobe tohto výživového doplnku získate veľa cenných antioxidantov, aminokyselín, vitamínov a minerálov na podporu vášho organizmu.

Zdroj obrázka:

Autor: Look! / Stock.adobe.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVražedný ostrov. Mal byť miestom relaxu, no zomierajú tam ľudia
Ďalší článokIdeálny čas na kúpu vianočného stromčeka? Ak ide o umelý, tak aj teraz v lete
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.