Výber bidetovej batérie podľa inštalácie

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sortiment kúpeľňového zariadenia je bohatý na rôzne druhy produktov. Rovnako to platí aj pre kúpu bidetových batérií, ktoré majú hneď niekoľko dôležitých bodov výberu. Bidet je skvelou alternatívou, vďaka ktorej sa budete môcť vzdať klasického toaletného papiera a nahradiť ho skutočnou hygienou.

Na čo by ste mali myslieť:

– Pre pravidelné používanie a funkciu bidetových batérií je dôležitý typ ovládania, ktorý pre vás nebude ničím komplikovaný. Praktickým a úsporným riešením sú pákové bidetové batérie.

– Samozrejmosťou je výber podľa typu batérie. Vyberať môžete stojankové alebo podomietkové batérie, s výpusťou, prípadne aj bez nej.

– Nezabudnite vybrať tiež vhodné umiestnenie pre bidet, vybrať si môžete aj smer prúdu vody.

Prečo sú vhodné podomietkové bidetové batérie?

Ak máte minimalisticky zariadenú kúpeľňu, tak budete skôr hľadať chytré a jednoduché možnosti zariadenia, ktoré v sebe spájajú funkčnosť. V takomto prípade oceníte výber podomietkovej bidetovej batérie, ktorej technika je ukrytá za omietkou. Výhodou podomietkovej batérie je aj fakt, že si nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu, pretože jej súčasťou nie je veľa kovových prvkov. Ako nevýhodu môžete považovať to, že jej inštalácia v hotovej kúpeľni môže byť problematická, najmä v prípade, že máte hotové závesné bidety.

Inštalácia batérie nad bidet

Priamo nad bidet sa umiestňujú stojankové bidetové batérie, pri ktorých sú podstatné rozmery. Jednotlivé rozmery otvorov nad odtok vody musia sedieť k rozmerom batérie. Výhodou stojankovej batérie je jej jednoduchá montáž.

Pri inštalácií bidetových batérií musíte zohľadniť niekoľko dôležitých faktorov, ktoré sú kľúčové aj pre kúpeľňové zariadenie. Inštalácia bidetovej batérie so sebou prináša veľa otázok, podobne ako podomietkové sprchové batérie, preto si dávajte pozor, aby ste pri jej kúpe nespravili chybu, ktorá ovplyvní funkčnosť celej miestnosti. Rozhodujúcimi faktormi je aj ovládanie a samotný vzhľad bidetovej batérie, ktorý by mal ladiť s kúpeľňovým zariadením.

Zdroj obrázku: jantsarik / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokAko si vybrať umelý vianočný stromček
Ďalší článokJan Budař natáča rozprávku Princ Mamánek
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.