Viete, ako zistíte, či je ten pravý?

ten pravý
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Už ste spolu nejeden piatok a máte pocit, že si výborne rozumiete. No občas vám to tiež poriadne zaškrípe. Ako zistíte, že práve ON je ten pravý na celý život? Odpovedzte si na pár otázok z nášho zoznamu a zistíte, či sa oplatí žehliť jeho košele alebo radšej rýchlo zdupkať, kým sa dá.

Ten pravý robí tieto veci:

  1. Prejavuje vám náklonnosť

Muži nie sú typickí „túliči“, ale pokiaľ ste takého zbalili, držte si ho! Každá ocení partnera, ktorý ju dokáže pohladiť, poškrabkať, poláskať a všetko ostatné, čo k tomu patrí. Dotyky, ktoré prejavuje na verejnosti len utužia vzťah.

  1. Dobre sa vám s ním rozpráva

Zaujímajú ho veci, ktoré mu hovoríte. A netvári sa unudene. Veľa sa vás pýta a dokáže rozpoznať kedy vás niečo trápi.  Vediete plnohodnotné rozhovory a vzájomne sa počúvate a dopĺňate bez väčších hádok.

  1. Dokáže vás pochváliť

A nie len keď ste spolu sami, ale aj pred svojou rodinou alebo kamarátmi. Je to znak toho, že je na vás hrdý a len tak ľahko by sa vás nevzdal.

  1. Veľa sa s ním smejete

Nemusí byť ani rodinný či spoločenský zabávač. Stačí, keď sa spolu dokážete nasmiať a máte svoj interný humor.

  1. Stojí pri vás v dobrom aj v zlom

Váš parter by vás mal podržať nie len v dobrom, ale aj v zlom. Práve v ťažkých situáciách spoznáte, či má vzťah budúcnosť.

  1. Má vás rád takú, aká ste

Bude vás milovať, takú ako vás príroda stvorila. Už vám neraz ráno po prebudení povedal aká ste krásna? Aj bez make-upu, rôznych líčidiel a v pyžame? To je dobré znamenie! Nebombarduje vás ani žiadnymi výčitkami typu: „Mala by si schudnúť!“ „Máš poriadnu celulitídu!“ atď.

  1. Hovorí o plánoch do budúcnosti

Túži mať s vami deti a rodinu a nevyhýba sa tomu. Muž, ktorý vás miluje nečaká na to, kým mu budú všetci naokolo dohovárať, aby si vás vzal. Ten pravý to urobí skôr, ako budete čakať a prekvapí vás zásnubným prsteňom, aby si vás poistil do budúcnosti.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokKomunikácia vo vzťahu: Viete povedať aj nepríjemnú pravdu?
Ďalší článokVšade samé korytnačky: Kniha o sile skutočného priateľstva
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.