VelaShape III zatočí s vašou celulitídou a tukovými bunkami nadobro

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Leto je už v plnom nasadení a aj napriek obmedzeniam, ktoré spôsobil koronavírus sa chceme páčiť v plavkách. Vytvarujte svoje krivky a zbavte sa celulitídy vďaka najefektívnejšiemu systému, ktorý je založený na infračervenom žiarení a mechanickej vákuovej masáži! VelaShape III je totiž najmodernejší americký prístroj, ktorý slúži na odstraňovanie pomarančovej kože a nežiadúcich tukov. Ešte stále to stíhate!

VelaShape III predstavuje kombináciou bipolárnej rádiofrekvencie s intenzitou 60 Hz (RF), infračerveného žiarenia a tlakovej masáže tkaniva. Vďaka infračervenému svetlu a rádiofrekvencií sa prehreje tkanivo a zvýši sa prísun kyslíka do buniek. Toto infračervené žiarenie svojim pôsobením zvyšuje prekrvenie kože a rozbíja tukové bunky. Špeciálne rollery a vákuum sa postarajú o masáž tkaniva, kde pomocou nich preniká viac energie. Potešujúcim efektom je rozpad tukových buniek – lipolýza a tiež zlepšenie lymfatického prekrvenia, eliminácia celulitídy a objemu väziva.

Ošetrenie VelaShape III po mesiaci – brucho.

Výsledky hovoria za všetko! Podľa medzinárodnej multicentrickej štúdie až 85 percent ošetrovaných oblastí zaznamenalo zmenšenie obvodu o 1 cm až do 7,2 cm. No len si predstavte, koľko by ste museli na to drieť v posilňovni?

Samozrejme, že lepšie a rýchlejšie výsledky dosiahnete, keď v najbližších dňoch budete vykonávať nejakú ľahkú fyzickú aktivitu – napríklad rýchlu chôdzu alebo si zacvičíte jogu. A nedotlačíte tie „odplavené“ tukové bunky čokoládou či energetickým nápojom. Na urýchlenie efektu sa odporúča aj zdravšia strava. Výsledok by sa mal dostaviť po dvoch týždňoch od prvého ošetrenia, no celulitída je menej viditeľná už po prvej procedúre.

Možno vás ešte bude v deň odstraňovania „šuniek“ trochu pobolievať rozmasírovaná oblasť. Tiež môže zostať jemne začervenaná, no onedlho to odznie a vy sa budete tešiť z hladkej kože. „Po tejto procedúre odporúčam piť veľa vody (min. 3 litre za deň), doplniť kolagén a zaradiť do jedálnička potraviny, ktoré bojujú proti celulitíde – napríklad avokádo, brokolica, uhorky, ananás, morské riasy či grep,“ hovorí Ana Kelemen výživová poradkyňa a majiteľka štúdia pohybu Bubema v Žiline.

Ošetrenie VelaShape III po mesiaci – stehná.

VelaShape III = neinvazívna liposukcia

Mnohí si pod pojmom liposkcia predstavujú ihly, narkózu či rezanie kože. No dnešná moderná medicína prináša aj neinvazívnu liposukciu. Čo to vlastne je? Predstavuje zákrok, ktorý prebieha neinvazívne. Pri ňom prístroj kožu neporuší, tukové bunky ale odumrú a tie odvedie cez lymfatický systém z tela von. Takéto prístroje pracujú na báze rozrušovania tukových buniek a po ošetrení nie je nutná rekonvalescencia.

Na takéto ošetrenie sa môžete objednať aj v štúdiu pohybu BUBEMA v Žiline, okrem skupinových cvičení a masáží majú aj centrum neinvazívnej liposukcie. Navštívte ich stránku www.neinvazivnaliposukcia.sk.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokS hrdinami komédie Nedotknutí sa v kinách vydáte na unikátnu cestu za stratou panictva
Ďalší článokScooby-Doo prichádza do kín: Animovaný film SCOOB!
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.