Tipy ako si vytvoriť pekné posedenie na záhrade

posedenie na záhrade
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

S príchodom augusta k nám konečne dorazilo aj to pravé leto. Určite vás dlho hnevalo, keď ste počas leta museli nosiť dlhé nohavice a tenké bundy namiesto letných šiat a džínsových sukní.

Keď už máme konečne to pravé leto, využite pekné počasie na vytvorenie pekného posedenia na záhrade. Ako si teda zariadiť takéto posedenie a vychutnávať si posledné letné dni?

Drevený/ ratanový záhradný nábytok

Ako prvé by ste si mali vyberať záhradný nábytok. Objednávať nový nábytok teraz môžete dokonca aj cez internet. Čo sa týka materiálu, zo všetkých materiálov sa odporúča predovšetkým drevo a ratan. Sú to moderné, odolné materiály, ktoré vydržia veľa rokov a odolajú pri správnom ošetrovaní aj vrtochom počasia. Záhradný nábytok si ale dávajte predovšetkým na spevnenú časť zeme, nakoľko by sa vám zabáral do pôdy. Posedenie na záhradke môžete vytvoriť aj na štrkovej, či vybetónovanej ploche, ktorú skrášlite práve moderným záhradným nábytkom. Stačí málo, aby ste si vedeli vytvoriť pekné posedenie na záhradke.

Záhradné lavice

Ak plánujete organizovať aj letné grilovačky, či rodinné stretnutia vonku, investujte do nových záhradných lavíc. Oceniť oceníte predovšetkým drevené, resp. kombinované záhradné lavičky. Usadíte na nich viac ľudí a vychutnáte si rodinné posedenia vo väčšom počte.

Ochrana pred slnkom

Veľmi dôležité je chrániť sa pred slnkom a práve z tohto dôvodu myslite na zabezpečenie tienenia. K moderným rodinným domom, ktoré majú pekné posedenie na záhrade priamo pri dome, odporúčame použiť pergoly ako ochranu pred slnkom. Vyberať si môžete z hliníkových, či drevených pergol. Posedenie na záhrade môže byť zároveň ako exteriérová obývačka a hlavné je, že sa dá v ňom byť aj mimo letných mesiacov. Posedieť si pod pergolou môžete aj na jeseň.

Zdroj obrázka:

Autor: Bignai   / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokDoplňte svoj šatník o kúsky, ktoré využijete
Ďalší článokVyvraždená rodina, zmiznuté dievča…a čas sa kráti
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.