Tienisté stránky lásky: Tip na knihu

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Debutová slovenská autorka Martina Jakubová vo svojej prvotine Dotyky vášne namiešala správnu dávku tajomstiev a túžobného nádychu erotiky. Príbeh atraktívnej Kristíny je nesporne pútavé a vzrušujúcu čítanie, ktoré nebudete vedieť pustiť z rúk.

Kristína je atraktívna mladá žena, ktorá však priskoro zanevrela na mužské pokolenie a vzdala sa akejkoľvek nádeje na vzťah. Všetky jej predsavzatia však rýchlo rozvráti internetová zoznamka.

Tu sa náhodne spoznáva s tajomným Erikom, ktorý dokonale nabúra jej jednotvárny svet a vtiahne ju do nekonečného kruhu vášne, ale aj utrpenia. Čím viac sa Kristína snaží vymaniť spod jeho vplyvu, tým silnejšie ju svojou energiou on vťahuje späť.

Kristína verí, že útek do zahraničia a pomocná ruka Erikovho najlepšieho priateľa jej pomôžu zabudnúť a oslobodiť sa od neho. Lenže jeho prítomnosť všetko ešte viac skomplikuje. Kristínin život sa stáva kolotočom hádok, zmierovania, skrývania a odhaľovania tajomstiev.

Podarí sa Kristíne utiecť pred svojimi citmi?

Dotyky vášne je román plný napätia, tajomstiev a erotikou nabitých scén. Čitatelia, ktorí majú radi nečakané odhalenia a vášnivé dialógy, si určite prídu na svoje.

Začítajte sa do úryvku knižnej novinky Dotyky vášne:

Rýchlo som na klávesnici vyťukala niekoľko písmen a z laptopu na mňa vyskočila najväčšia chatová stránku na Slovensku. Bolo mi to také trápne, že som sa rýchlo obzrela za seba, akoby bolo vysoko pravdepodobné, že sa za posledných pár minút niekto potichu prebúral cez stenu môjho bytu a teraz spoza môjho chrbta sledoval dianie na obrazovke.

Už od minulého týždňa, keď som s touto hlúposťou začala, som sa snažila samu seba presvedčiť, že je to v dnešnom svete úplne normálne, dokonca aj v mojom veku, ale stále som si pripadala ako postaršia perverzná teta striehnuca na mladých zajačikov s permanentnou erekciou. Možno to súviselo s tým, že vekový priemer osôb, ktoré sa mi doteraz ozvali, bol asi sedemnásť rokov. Bože, pevne dúfam, že to nebolo pod štrnásť. No zjavne ma to neodradilo, lebo Tina_666 tu bola po týždni znovu.

Dôvodom bol môj nevyrovnaný, prakticky neexistujúci citový život a moja neschopnosť zmeniť to v reálnom živote. Po tom, čo mi pred ôsmimi rokmi jeden idiot v priebehu jedného večera zničil môj spokojný život, obral ma o rodinu, priateľov a navždy nabúral moje videnie mužov ako normálnych milých a inteligentných bytostí, sa moje skúsenosti s mužmi vymedzili na tri osoby mužského pohlavia, s ktorými som strávila dokopy približne päť mesiacov. A keďže som teda za posledných osem rokov bola asi dvetisícštyristo dní bez chlapa, moja schopnosť komunikovať, vychádzať s nimi či im nebodaj porozumieť (ak vôbec nejaká žena takúto schopnosť má) bola prakticky na nulovej úrovni.

Jediné, čím sa moje konverzačné schopnosti odlišovali od komunikácie šestnásťročného dievčaťa, bol fakt, že sa na rande nechichocem. To bolo asi tak všetko, čo som na schôdzke naslepo pred dvoma týždňami urobila správne. Neviem, čo ma donútilo vrátiť sa späť do mútnych vôd randenia. Možno to bol fakt, že vo veku dvadsaťsedem rokov sa už človek začína cítiť trochu osamelo. Hlavne v posteli. Možno to bolo tým, že som nechcela, aby jeden nepríjemný večer riadil môj citový život na veky vekov. A možno som už jednoducho nemala ďalšie výhovorky, ktorými by som vysvetlila, prečo stále žiadna z mojich kolegýň nevidela môjho priateľa, s ktorým som chodila už takmer dva roky.

Martin bol vysoký, štíhly sympaťák so strapatými blond vlasmi a s hnedými očami. Manažér vo veľkej firme, často na pracovných cestách do zahraničia, čo bol dobrý dôvod, prečo sa nemohol nikdy pridať na pohárik v bare či večierok s partnermi. Trauma z fotenia vysvetľovala, prečo nemám v kabelke ani jednu jeho fotku. Inak sme sa však veľmi ľúbili. Rozdelili nás až nekonečné otázky a podpichovanie zo strany kolegýň a kamarátok. Preto ma pred pár mesiacmi podviedol s kolegyňou (svojou, nie mojou) a ja som sa s tým nevedela zmieriť. Všetci ma ľutovali a začali mi dohadzovať všetko, čo malo penis, bolo nezadané a zodpovedalo vekovej hranici dvadsaťpäť až tridsaťpäť.

Knihu kúpite napríklad aj tu: www.martinus.sk

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete ako muži vnímajú sex?
Ďalší článokVyskúšajte tento jednoduchý caprese šalát
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.