Tenisky: Kráľovné dámskych šatníkov

dámsky šatník
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Elegantné so športovým vzhľadom

Viete o čom je reč? No predsa o dámskych teniskách, ktoré milujú všetky ženy. Dámske tenisky sa totiž udomácnili v našich obuvníkoch a stali sa tam kráľovnami. Dobrou správou je, že cenovo sú dostupné pre každého a ich výber je veľmi bohatý, ponuka lákavá!

Biele dámske tenisky sa čoraz viac stávajú populárnou obuvou u žien všetkých vekových kategórií, najmä u mladých dievčat a žien. Nepohrdnú však nimi ani staršie dámy. Práve naopak! Niekedy sú to ženy staršieho veku, ktoré ocenia pohodlnosť, eleganciu a kvalitu dámskych tenisiek.

Zvýraznia Vašu krásu a štýl

Teplé či teplejšie počasie najviac praje dámskym teniskám. Samozrejme, môžete ich nosiť celoročne, ak neviete bez nich žiť! Sú totiž okúzľujúce a veľmi praktické. O tom svedčí aj fakt, že mnohé ženy im dávajú prednosť pred topánkami na vysokom opätku. Ich najväčšou výhodou je pohodlnosť. Vďaka dámskym teniskám môžeme pokojne chodiť na dlhé prechádzky, na nákupy do mesta, ale aj rýchlejšie vykročiť či pobehnúť na autobus. Okrem maximálneho pohodlia sú veľmi štýlové a pomocou nich si dokážeme vytvoriť dokonalý outfit.

Ak ste milovníčkami tenisiek, určite viete, aké je ich nosenie príjemné a pohodlné pre Vaše nohy! Možnosti kombinovať dámske tenisky s rôznymi štýlmi outfitov sú naozaj nekonečné, hranice Vám kladie len Vaša kreativita a fantázia. Napríklad rifle s vysokým pásom a k tomu krátky voľný top alebo mikina sú super kombináciou s  teniskami.

Čierna je jednoducho cool

Všetky ich milujeme a niekedy ide o lásku na prvý pohľad. Poznáte ten pocit, keď vstúpite do predajne alebo nakuknete na nejaký e-shop s obuvou a ihneď Vám do oka padnú konkrétne tenisky. A poviete si v tej chvíli-tie rozhodne musím mať!

Keď sme už pritom milé dámy, máte už vo svojej teniskovej zbierke čierne dámske tenisky? Že ešte nie? Tak poďte to rýchlo zmeniť. Veď každá moderná žena nemôže byť bez čiernych tenisiek. Farba ako stvorená ku všetkému-počnúc oblečením až po módne doplnky. Kúpte si ich ešte dnes a staňte sa štýlovou a elegantnou ženou.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokRozhovor s režisérom novej komédie Ibiza – Arnaudom Lemortom a hercom Christianom Clavierom
Ďalší článokFalošný profil na sociálnej sieti láka od dievčat nahé fotografie, aj o tom je nový slovenský film Kto je ďalší?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.