Štvorica užitočných doplnkov do auta vhodných nielen pre ženy

Beautiful young woman traveling by car, smiling, rejoicing. Young woman driver in sunglasses in rearview mirror reflection. Girl driver is driving her car.
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Vlastné auto je najkomfortnejší dopravný prostriedok, ktorým môžete ísť. A to bez ohľadu na to, či hovoríme o každodennom dochádzaní do práce, alebo o cestovaní na dovolenku. Existuje však množstvo doplnkov a príslušenstva, ktoré dokážu využívanie vášho auta urobiť ešte komfortnejším a príjemnejším. A my máme pre vás aj niekoľko tipov.

Vanička do kufra a nabíjačka a držiak na telefón

Začneme niečím, čo síce počas jazdy nemáte na dosah, ale rozhodne sa to oplatí mať v aute. Ide totiž o gumové vaničky do kufra. Takáto vanička ochráni kufor vášho auta pred špinou, mechanickým poškodením a podobnými nepriaznivými vplyvmi. A keďže vaničky do kufra majú vyvýšené okraje, zabraňujú aj rozliatym tekutinám prenikať na pôvodný povrch kufra.

Ak by sme sa mali presunúť na miesto vodiča, určite oceníte nabíjačku na mobil (ak vo výbave vášho auta nie je bezdrôtové nabíjanie smartfónu) v kombinácii s držiakom na mobil (v ktorom prípadne môže byť integrovaná bezdrôtová nabíjačka). To sa hodí najmä, ak svoj smartfón používate ako navigáciu, ale možnosť nabiť si mobil v aute je sama o sebe na nezaplatenie.

Kamera a deflektory

V istom zmysle pasívnou (ale rozhodne užitočnou) vecou je kamera do auta. V prípade dopravnej nehody vám môže poskytnúť dôležitý dôkazový materiál. I keď vám prajeme, aby ste kameru do auta takýmto spôsobom nemuseli nikdy využiť.

Z exteriérových doplnkov sú skvelé protiprievanové deflektory. Možno ich v plnej miere neoceníte počas blížiacej sa zimy, ale keď opäť bude počasie vhodné na jazdu s pootvorenými oknami, budete deflektory milovať. Ani pri vyšších rýchlostiach nebude vznikať v aute prievan a vy tak nebudete musieť jazdiť výlučne so zapnutou klimatizáciou. A počas dažďa a hmly sa vám nebudú zahmlievať okná.

Zdroj obrázka:

Autor: Zoteva / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokKozmon, Lechan, Procházka aj Manga. 4 autori a 4 čerstvé novinky
Ďalší článokPonuré severské krimi ocenené prestížnou cenou. Haine Bakkeid a St. Avenger
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.