Skúšali ste masáž sviečkou? Zamilujete si ju!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Sviečky sa dajú využiť aj inak ako voňavý doplnok v domácnosti. V tomto prípade však ide o „zázraky“, špeciálne vyrobené na masážne účely. Massage Candle alebo masáž sviečkou predstavuje originálnu masážnu techniku, ktorá má vysoko relaxačný účinok.  Môžete sa tešiť na skutočný zmyslový aromaterapeutický zážitok. 

Na túto jedinečnú procedúru sa používajú špeciálne vytvorené sviečky, ktoré sú určené na masáž. Blahodarne potešenie je určené pre všetkých, ktorých trápi nespavosť, úzkosť, stuhnuté svaly či bolesť hlavy. Tiež sú výborným „terapeutom“, ktorý uvoľňuje napätie, povzbudí a prekrví organizmus.

Ako to prebieha?

Po zapálení sviečky sa stuhnutý olej počas desiatich minút rozpustí a dosiahne teplotu, ktorá je potrebná práve pre túto masážnu techniku. Rozohriaty olej vám jemne vmasírujú do nedočkavej pokožky. Ten do nej poputuje a vďaka ľahkej penetrácii účinných látok  môžete vidieť okamžité výsledky. Koža tak získa jemnosť, hebkosť, vláčnosť a výživu. A ako bonus – vaše zmysly roztancujú vonné esencie, s ktorými zabijete každučkú stresovú bunku. Relaxácia ako vyšitá! Pardon, vymasírovaná.

Nejedná sa len o krátkodobú záležitosť a pôžitok z jemných masážnych ťahov. Táto „špeci“ sviečka má neodškriepiteľné antioxidačné, regeneračné a hydratačné účinky. Aróma pretrváva dlho po aplikácií a vaša koža sa môže pýšiť dokonalým povrchom. Ešte stále váhate alebo už „googlite“ najbližšie masážne salóny?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokViete, ako používať BB krém?
Ďalší článok6 trikov ako zväčšiť malý priestor
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.