Šialené plavky: Budú hitom tohto leta?

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Chcete toto leto pri vode naozaj zaujať? V tom prípade si zadovážte tieto šialené plavky! Môžete si vybrať z rôznych prevedení: „chlpaté pánske telo“, „pizza na intímnych partiách“, „sexi morská panna“ alebo „iba svaly „. Ktorú potlač si vyberiete? 

Najnovší trend hovorí, že práve plavky s potlačou chlpatej mužskej hrude budú tento rok hitom! Je o ne totiž najväčší záujem. S týmto modelom budete na kúpalisku alebo pri mori  naozaj pútať pozornosť. A možno ešte aj zbalíte nejakého „chlpáča“.

Na stránke americkej spoločnosti Beloved Shirts si môžete rôznymi kontroverznými kúskami zaplniť celú skriňu. Výhodou je, že „chlpaté plavky“ majú v ponuke vo viacerých odtieňoch.

Viac na: Beloved Shirts

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokNoty v tvare jednorožca: Z tejto piesne sú ľudia v šoku 
Ďalší článokPrečo jesť ovsené vločky na raňajky? Čo všetko obsahujú?
Mojou vášňou je písanie. Začalo to textami piesní, pokračovalo písaním pre médiá ako Topky.sk, Magazín Plus 1 Deň, Magazín EXclusive a prácou v oblasti marketingu a Public Relations. Okrem Magazínu Deň ženy sa venujem aj svojej PR agentúre Lenita Public Relations a tiež skladaniu piesní a spevu v hudobnom projekte Freya.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.