S príchodom jesene nezabudnite vyzdobiť aj miesta posledného odpočinku vašich blízkych

miesta posledného odpočinku
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

So sviatkom všetkých svätých, kedy sa chystáme navštíviť hroby našich blízkych ľudí sa spája aj nákup kahancov a sviečok. Ak sa chcete vyhnúť nekvalitným kahancom, tak si rozhodne nenechajte ich výber na poslednú chvíľu. Zabudnite aj na obyčajné sviečky, dnešná ponuka vám umožňuje vybrať moderný sklený, kovový alebo keramický kahanec.

Klasické čajové a malé sviečky vydržia horieť približne 5 hodín, pokiaľ však ide o počasie, bez silného vetra. Nevýhodou sviečok je fakt, že majú krátku výdrž a spolu s nimi je aj vyššie riziko požiaru. Pokiaľ si vyberáte náplne do kahancov, tak tie vydržia horieť dlhšiu dobu.

Do popredia sa dostávajú moderné svietniky

Ideálnou voľbou sú preto kahance a svietniky, ktoré vďaka svojmu krytu a výške dokážu udržať plameň aj niekoľko dní. Závisí to podľa dĺžky samotnej sviečky, ktorú použijete do kahanca. Rôznorodé tvary vám umožňujú vybrať luxusné kahance na hrob, ktoré môžu mať tiež unikátne dizajnérske spracovanie alebo minimalistický tvar. Okrem príjemného vzhľadu môžete oceniť aj dlhšiu výdrž.  Ďalšou možnosťou sú tiež lampáše, ktoré vás však môžu prekvapiť vyššou cenou.

Populárnou alternatívou sú diódové kahance, ktoré majú bezkonkurenčnú výdrž. Vyhnete sa tiež možnému riziku požiaru.

Význam vianočných doplnkov

S týmto sviatkom sú tiež spojené ozdoby, ktoré nás majú ochraňovať. Vianočné figúrky často znázorňujú bytosti, ktoré prevyšujú človeka. Najčastejšie ide o figúrky anjelov alebo postavy, ktoré sú súčasťou betlehemu. Prinášajú nám pocit bezpečia, ktorý je pre každú rodinu dôležitý. Podobné figúrky anjelov môžete tiež darovať osobám, ktoré sú vám blízke.

Pri výbere vhodných kahancov na hrob sa riaďte ich dizajnom a tiež výdržou. Kahance majú tiež moderné a dizajnérske spracovanie, ktoré určite oceníte z praktického hľadiska. Namiesto čajových a malých sviečok sa môžete obrátiť na výber kvalitných a vysokých kahancov.

Zdroj obrázku: Ewalds.sk

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokMedová vzpruha z lesa: Prečo je lesný med taký zdravý?
Ďalší článokDo kín pritancovala Vica Kerekes v romantickej komédii Láska na špičkách
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.