Prudká rozkoš: Nová šteklivá séria

Prudká rozkoš

Prudká rozkoš z vydavateľstva Ikar je originálny nápad a výborne uchopená téma. Na jednej strane ide o trošku nezvyčajné sexuálne praktiky, z ktorých sa vám budú červenať uši. No autorka výborne vykreslila postavy, ktoré si užívajú všetky fantázie a spoločné okamihy.

Priateľ ju podvedie, príde o zamestnanie a cestou domov ju niekto prepadne, nadroguje a unesie… Tak sa začína nová šteklivá romanca Prudká rozkoš zo série Violents.

Liana je v zajatí na neznámom mieste, no únosca ju nechce zabiť, ani znásilniť…chce si však s ňou poriadne užiť. Išlo totiž o vopred naplánovanú hru, do ktorej sa však Liana dostala náhodou a teraz má byť domácim miláčikom neznámeho muža. Ak bude poslušná, čaká ju odmena. Ale musí sa mu absolútne oddať – telom, dušou, aj všetkými orgazmami.

Tým neznámym je Joseph, ktorý má temnú minulosť. Po smrti rodičov ho vychovávali starí rodičia…a jeho kostlivcom v skrini je násilie spojené s rozkošou. Občas si cez diskrétnu agentúru objedná prostitútku na svoje sexuálne hry. Všetko je dohodnuté a žena vie, že bude unesená na 39 dní, aby plnila všetky jeho zvrátené túžby. Tentoraz však dôjde k omylu – unesú nesprávnu ženu, Lianu. A ona spočiatku absolútne netuší, o čo ide a do akej hry sa to dostala. No postupne sa jej strach mení na závislosť, pretože všetky jej tajné túžby sa zrazu stávajú skutočnosťou…

Plusom je, že ide o uveriteľné scény, nie sú pritiahnuté za vlasy, tiež poriadna dávka erotiky, premyslená a pútavá zápletka. Napokon aj happy end, to môžeme prezradiť.

Linnea May rada číta a píše o silných alfa mužoch s úctyhodnými účtami v banke a o intímnych tajomstvách. Ich vášnivé, ale zlomené srdce dokáže vyliečiť len múdra, krásna a zaujímavá hrdinka… Obľubuje spletité a temné príbehy, ktoré prekračujú hranice, a rada skúma najtmavšie zákutia ľudskej duše. Taká je aj Príbeh Prudká rozkoš zo série erotických príbehov Violents, Temná romanca miliardára.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.