Prudká rozkoš: Nová šteklivá séria

Prudká rozkoš
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Prudká rozkoš z vydavateľstva Ikar je originálny nápad a výborne uchopená téma. Na jednej strane ide o trošku nezvyčajné sexuálne praktiky, z ktorých sa vám budú červenať uši. No autorka výborne vykreslila postavy, ktoré si užívajú všetky fantázie a spoločné okamihy.

Priateľ ju podvedie, príde o zamestnanie a cestou domov ju niekto prepadne, nadroguje a unesie… Tak sa začína nová šteklivá romanca Prudká rozkoš zo série Violents.

Liana je v zajatí na neznámom mieste, no únosca ju nechce zabiť, ani znásilniť…chce si však s ňou poriadne užiť. Išlo totiž o vopred naplánovanú hru, do ktorej sa však Liana dostala náhodou a teraz má byť domácim miláčikom neznámeho muža. Ak bude poslušná, čaká ju odmena. Ale musí sa mu absolútne oddať – telom, dušou, aj všetkými orgazmami.

Tým neznámym je Joseph, ktorý má temnú minulosť. Po smrti rodičov ho vychovávali starí rodičia…a jeho kostlivcom v skrini je násilie spojené s rozkošou. Občas si cez diskrétnu agentúru objedná prostitútku na svoje sexuálne hry. Všetko je dohodnuté a žena vie, že bude unesená na 39 dní, aby plnila všetky jeho zvrátené túžby. Tentoraz však dôjde k omylu – unesú nesprávnu ženu, Lianu. A ona spočiatku absolútne netuší, o čo ide a do akej hry sa to dostala. No postupne sa jej strach mení na závislosť, pretože všetky jej tajné túžby sa zrazu stávajú skutočnosťou…

Plusom je, že ide o uveriteľné scény, nie sú pritiahnuté za vlasy, tiež poriadna dávka erotiky, premyslená a pútavá zápletka. Napokon aj happy end, to môžeme prezradiť.

Linnea May rada číta a píše o silných alfa mužoch s úctyhodnými účtami v banke a o intímnych tajomstvách. Ich vášnivé, ale zlomené srdce dokáže vyliečiť len múdra, krásna a zaujímavá hrdinka… Obľubuje spletité a temné príbehy, ktoré prekračujú hranice, a rada skúma najtmavšie zákutia ľudskej duše. Taká je aj Príbeh Prudká rozkoš zo série erotických príbehov Violents, Temná romanca miliardára.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokVražda na ostrove Camino: Kto zavraždil autora úspešných trilerov?
Ďalší článokRecept: Syrové guľky s Ajvarom
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.