Peteraj, Vondráčková, aj Kovár pokrstili knihu Sen menom láska

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Exkluzívnu knihu básnika Kamila Peteraja a maliara Martina Augustína Sen menom láska uviedli do života známe tváre: herec František Kovár a speváčka Lucie Vondráčková.


Ide o nezabudnuteľný vizuálny zážitok venovaný oslave lásky a ženskosti.
Tri básne predniesol František Kovár, Lucie Vondráčková zaspievala a pridala prekvapenie pre samotného Kamila Peteraja, ktorý jej napísal texty k dvom skladbám na jej najnovší album. Knihu výborne graficky spracovala dizajnérka Barbara Baloghová.

Sen menom láska, to je 264 strán nádherných básní Kamila Peteraja a fascinujúcich ilustrácií Martina Augustína v unikátnom spracovaní, kde ilustrácia prechádza potlačou celej knihy…

Prvýkrát exkluzívne na Slovensku je obálka tak unikátne spracovaná. Ilustrácia Martina Augustína prechádza okolo celej knihy, čím vytvára nekončiaci obraz.
Špeciálnu oriezku knihy realizovala kníhviazačská dielňa Richarda Mayera v Esslingene.

Kúpiť Sen menom láska sa dá kúpiť len cez internet a vydanie je limitované na 500 kusov. Vychádza vo vydavateľstve Ikar.

Pozrite si reportáž z krstu:

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSloboda pre chodidlá: Je barefoot obuv vhodná pre prvé detské krôčiky?
Ďalší článokTvorcovia zverejnili nový trailer filmu Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora
Som knihoholik. Priznávam. Nevydržím deň bez toho, aby som neprečítal aspoň pár strán nejakej knihy. A občas si nájdem čas, aby som sa podelil o svoje dojmy a postrehy.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.