Niekoľko rád ako mať modernú kuchyňu a obývačku

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Chystáte sa rekonštruovať svoju kuchyňu a popritom aj vynoviť obývaciu izbu? Túžite po modernom interiéri? Na nasledujúcich riadkoch si povieme, ako zariadiť tieto dve miestnosti, aby pôsobili moderne a trendy.

Preč sú extravagantné dizajnové výstrelky. Privítajte minimalizmus

Moderné kuchyne súčasnosti opustili od akýchkoľvek extravagantných alebo inak výrazných prvkov. Do popredia sa dostal jednoduchý (po dizajnovej stránke) minimalizmus s hladkými, jednotnými a hlavne čistými líniami.

Rovnako nehľadajte nič výrazné ani medzi farbami. Populárne sú jemné neutrálne farby ako béžová, sivá alebo aj čierna. A samozrejme, najpopulárnejšia voľba súčasnosti, biela s vysokým leskom. Nič však nepokazíte ani ak zatúžite po klasike v podobe vzorov dreva.

K čistým líniám prispievajú aj skrinky, či zásuvky s bezúchytkovým otváraním a čo najviac spotrebičov zabudovaných priamo do kuchynskej linky. Aby vo všetkých jej kútoch bol dostatok svetla, postará sa o to osvetlenie v podobe LED pásikov, ktoré si ani nevšimnete ak budú práve zhasnuté.

Popularitu nabrali aj takzvané kuchynské ostrovčeky. Nato, aby bol ostrovček súčasťou aj vašej kuchyne, však potrebujete dostatok priestoru.

Čo platí v kuchyni, platí aj v obývacej izbe

A čo obývačky? Žiadne prekvapenie sa nekoná, moderné obývačky sú taktiež zariadené v minimalistickom duchu. Preč sú časy, kedy nábytok v obývačke pokrýval celú jednu stenu. Niet sa čomu diviť, že vzniklo označenie „obývacia stena“.

Dnes sú viac ako obrovské skrinky dominantou skôr obrovské televízory. A okolo nich len minimum skriniek, či poličiek s rovnako čistými líniami ako majú moderné kuchyne. Bezúchytkové otváranie je samozrejmosťou, rovnako je moderné aj osvetlenie LED pásikmi. Atmosféru môže dotvoriť krb, ktorý si v podobe elektrického, či biokrbu môžete vychutnať aj v byte.

Zdroj obrázka:

Autor: Standret / Shutterstock.com

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokVaša reklama na Facebooku nie je efektívna? Máme riešenie
Ďalší článokNiekoľko dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre vonkajšie tienenie
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.