Nemáte doma žiadne miesto, kde by ste mohli oddychovať? Zariaďte si ho čo najskôr

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Každá z nás potrebuje miesto, kde nás nebude nikto rušiť, kde si budeme môcť dostatočne oddýchnuť a jedinou možnosťou pre nás ženy je zavrieť sa v spálni, ľahnúť si na posteľ, zavrieť oči a oddychovať. Ak vám ale spálňa nepostačuje, zariaďte si oddychový kútik v obývačke, ale pokojne aj na terase.

Dlažba, ktorá vás zahreje

V zimných mesiacoch si na terase pravdepodobne neoddýchneme, ale akonáhle sa oteplí, chceme dobehnúť všetko zameškané a chceme si vychutnať prvé slnečné lúče, ktoré nás vždy nabíjajú energiou. Terasa je miesto, kde prijímame návštevy, vychutnávame si prítomnosť blízkych, ale je to aj miesto, kde si chceme od všetkých povinností oddýchnuť. Prirodzene, vyžadujeme, aby na nej bola pekná exteriérová dlažba, ktorá bude dokonale ladiť s nábytkom a zároveň nebude náročná na údržbu.

Pergoly ako ochrana pred vrtochmi počasia

V teplých mesiacoch, kedy slnko svieti oveľa intenzívnejšie, si potrebujeme chrániť pokožku a ak chceme peknú terasu aspoň trošku ochrániť pred priamym slnkom, mali by sme uvažovať nad inštaláciou modernej pergoly. Práve pergoly pridávajú hodnotu architektúre vášho domu, chránia váš záhradný nábytok a sú odolné voči vetru, dažďu, ale dokonca aj snehu.

Oddychový kútik v obývačke

 Ak vám predsa len postačí obývačka, oddeľte si oddychový kútik od spoločenskej zóny. Odporúčame vám oddeliť si ho knižnicou. V oddychovom kútiku oceníte pevné húpacie kreslo; stojacu lampu; hrubú deku, ktorou sa prikryjete, keď vám bude zima; mäkký dekoračný vankúšik a vašu maličkosť. Ak vám bude svietiť slnko priamo do očí, zastrite závesy a nič vám nebude brániť v tom, aby ste sa venovali svojmu hobby.

Blížia sa Vianoce. Ak vás niečo trápi, resp. naháňate sa za darčekmi a už si ani nepamätáte, kedy ste si oddýchli, nastala tá chvíľa, aby ste vypli a venovali sa len relaxovaniu.

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
  • NÁLEPKY
  • pr
Predchádzajúci článokBoh plače potichu: Ak ste milovníčkou súčasnej romantiky, urcite siahnite po tejto knižke
Ďalší článokMesačné svetlo: Odolá susedovi sukničkárovi?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.