Naše tipy: Podravka NATUR polievky podľa receptu matky prírody

Podravka NATUR
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Naskočte s novým rokom na vlnu zdravého životného štýlu a zaraďte do svojho jedálnička domáce polievky. Prečo? Sú zdrojom vitamínov a minerálov, zasýtia, zahrejú v sychravom a chladnom počasí a hydratujú organizmus. Výborným tipom sú nové polievky Podravka NATUR plné 100 % prírodných ingrediencií: výživných obilnín, kvalitnej zeleniny a chutných korenín.

Vychutnajte si tri sušené zmesi: s pohánkou a zeleninou, červenou šošovicou alebo bulgurom. Bez pridanej soli, aróm, konzervantov a glutamanu. Nové polievky od Podravky stačí vysypať do vriacej vody, osoliť a variť 15 minút.

Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou

Obávate sa pocitu plnosti po konzumácii strukovín? Siahnite po červenej šošovici! Táto výživná strukovina je ľahko stráviteľná, nenafukuje a dodáva vášmu organizmu len to najlepšie. Je dokonca aj výbornou voľbou strukoviny pre malé deti. S výdatnou NATUR polievkou s červenou šošovicou a kvalitnou zeleninou vykročíte do nového roka tou správnou nohou: telo zásobíte množstvom výživných látok a ešte si aj pochutíte. Vychutnajte si skvelú plnú chuť polievky a žiarivé farby na tanieri!

Podravka NATUR polievka s červenou šošovicou: 0,99 €/120 g

Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou

Pohánke sa hovorí aj kráľovná zdravej výživy a slávi návrat do našich kuchýň! V novej NATUR polievke od Podravky je obklopená aj ďalšími chutnými surovinami – ovsenými vločkami, zemiakmi, červenou paprikou, paradajkou, pórom, mrkvou a starostlivo vybranými voňavými koreninami ako kurkuma, muškátový oriešok a petržlenová vňať. V NATUR polievke s pohánkou a zeleninou nájdete iba prírodné ingrediencie, nakoľko je pripravená podľa receptu matky prírody. Polievku stačí len dosoliť podľa vašej chuti.

Podravka NATUR polievka s pohánkou a zeleninou: 0,99 €/110 g

Podravka NATUR polievka s bulgurom

Inšpirujte sa cudzokrajnou kuchyňou v novej NATUR polievke od Podravky.

Bulgur spolu s červenou šošovicou, ryžou, sušenou zeleninou a starostlivo vybranými koreninami vytvárajú v NATUR polievke symfóniu chutí, ktorá očarí celú rodinu. Krehké zrnká bulguru sú plné vitamínov a minerálov, zasýtia, ale nezaťažia žalúdok. Ak ste si dali predsavzatie žiť zdravšie alebo by ste radi vykročili v ústrety zdravému životnému štýlu, začnite s prírodnou NATUR polievkou od Podravky.

Podravka NATUR polievka s bulgurom: 0,99 €/120 g

Viac na www.podravka.sk

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokSúťaž ukončená: Kto vyhral bioaktívny morský kolagén Inca Collagen
Ďalší článokModerná žena v roku 2021: Čo bude určite potrebovať?
Každý deň sme iné... Vitaj medzi nami! O všetkom čo ženy zaujíma.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.