Namotáva vás? Odhaľte ho skôr než bude neskoro!

Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Máte vo svojom okolí muža, ktorý po vás ide ako brav po zemiakoch? Je tento brav vypasený lichôtkami, ktoré od spokojnosti ani nedokážete spracovať? Usmievate sa akoby ste skonzumovali vlčí mak a cítite sa veľkolepo? Dámy, dávajte si pozor! Nie každý bravček je totiž chovaný na dobré účely!

Dávajte si pozor na presladených lichotníkov!

Uvedomte si, že muži sú premenliví a často falošní ako tepláky Adidas v čínskom obchode! Viete, na ktoré typy by ste si mali dávať pozor? Presladení a napumpovaní komplimentmi sú nebezpeční ako zapaľovač pri benzínovej stanici. Títo muži sa snažia ženy zlákať na pekné reči, lichôtky a na príliš milé správanie. Pokúste sa takýchto záletníkov radšej čím skôr prekuknúť, pretože takýto muži vám do života nič neprinesú. Popri vás budú mať rôzne zálohy, a to nemyslíme zálohy na USB kľúči.

Pozor na tých prehnane kamarátskych!

Všimli ste si, že by sa muž, s ktorým sa snažíte vytvoriť vzťah, kamarátil s obrovským počtom žien a mužov? A ospravedlňoval si to tým, že je iba komunikatívny a priateľský? Nahovoril vám, že päťminútové objatia s jeho kamarátkami patria k ich kamarátstvu alebo že chce byť iba slušný? Neverte mu! Nikto nechce od vás aby ste sa premenili teraz na Sherloca Holmesa, ale skúste byť v strehu a pozorovať jeho správanie. Ak sa javia jeho kamarátske objatia ako nebezpečné, upozornite ho na to. V prípade, že sa na vás pozrie ako vy na mŕtveho ježka, a o týždeň urobí to isté, radšej ho odpíšte. Zrejme jeho úmysly nie sú čisté a myslíme, že nie ste ani jediná rybička v jeho jazierku. Určite tam chová aj desať ďalších!

Nečakajte, že bude tak skoro váš!

Ste stále kamaráti, ktorí si fantasticky rozumejú a dokážu sa spolu zabávať? No jeho krásne reči o vašej budúcnosti sú uviaznuté iba v mysli? Nepovie vám, čo by naozaj chcel a ako si predstavuje nasledujúce mesiace? Hovorí vám, že  sa o tom porozprávate a že máte čas? A ten čas nenastáva ani, keď  prejde niekoľko mesiacov? Skúste sa zamyslieť nad tým, či vás náhodou iba nenamotáva!

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPrečo si dala hackerka Lisbeth Salanderová vytetovať draka na chrbát?
Ďalší článokTip na beauty raňajky: My Payot Jour Geleé!
Milujem komiksové seriály a filmy. Inšpirujú ma a pomáhajú mi pri písaní.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.