Najväčšie módne prešľapy tejto doby: Toto zo svojho šatníka vyhoďte!

módne prešľapy
Obrázok s odkazom na Conepovies hra s otázkami pre hlbšie rozhovory www.conepovies.sk

Nie som beauty blogerka, modelka ani Andrej Kusalík, ale niektoré pravidlá by sa jednoducho mali dodržiavať… Prečítajte si najväčšie módne prešľapy, ktorých sa radšej nikdy nedopustite! 

Módne prešľapy tejto doby: 

Silikónové ramienka

Zákonom zakázať silikónové ramienka na podprsenkách. Radšej ju priznajte (najideálnejšie by asi bolo mať tie ramienka aspoň v príbuznom odtieni ako vrchná časť outfitu) alebo ak ste dostatočne sebavedomá a rada provokujete – si ju vôbec neobliekajte. Túto radu ale neodporúčam nasledovať, ak sa chystáte do práce a váš dresscode je vysoko formálny.

Ponožky v sandáloch

S ponožkami v sandáloch či lodičkách nebudete vyzerať ako Rihanna ani ako Vicky Beckham, ale ako obyvateľka miestnej osady, ktorá práve v ponuke načierno naťahanej káblovky objavila stanicu Fashion TV.

Zvieracie vzory

Kauza zvieracie vzory. Takto verejne sa priznávam – mne sa celkom páčia. ALE. Max 1 vzor v celom outfite (ktorý je inak striedmy). A už vôbec nie v kombinácii so zvieracou potlačou, či nebodaj neónkami, to by malo byť trestné.

Ošúpané náušnice

Keď máte veľké kruhové zlaté náušnice (prípadne ešte s bonusom v podobe ošúpanej časti „zlata“), nie ste fashionistky. Je to cesta do módneho pekla!

Extravagantné nechty

Gélové nechty. Poznanie miery je základ! Aj ja som im podľahla. Z toho teda usudzujme, že klasicky dlhé nechtíky nezatracujem. Len vás, žienky, prosím, tie pazúry prešpikované trblietkami, geometrickými vzormi, kryštálikmi a akoby to nestačilo, výraznou farbou a špicatým tvarom si nechajte, keď pôjdete do Ria. Viete, na karneval. Alebo inú maškarádu. To som ale teraz ten brazílsky karneval riadne urazila.

Fejky

Nerozumiem prečo si niekto nekúpi jednoduchý, ale efektný opasok za 3,70, ale radšej dá 4,95 za opasok Louis Viffon, z ktorého na kilometre trčí, že je fejkový…

Napadajú vám ďalšie?

Obrázok s odkazom na Conepovies Komunikačná kartová hra
Predchádzajúci článokPeeling na tvár: Ako vybrať ten správny?
Ďalší článokFrancúzska cibuľová polievka
Narodená a stále žijúca v Košiciach. Milovník kníh, Talianska, sitcomu Frasier a dobrej hudby. Moje znamenie je lev, ale charakteristika na mňa veľmi nesedí.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.